Önce Kavga Çıkarttılar Sonra Uçak Divert Etti Şimdi Özür Diliyorlar

Önce Kavga Çıkarttılar Sonra Uçak Divert Etti Şimdi Özür Diliyorlar

Önce Kavga Çıkarttılar Sonra Uçak Divert Etti Şimdi Özür Diliyorlar

Uçuşun ortasında kavga çıkaran 6 adam Jetstar’dan indirildi. Ama önce uçak Bali’ye divert etti. Bundan sonra ne Jetstar ne de Qantas ile uçamayacaklar.

Çarşamba günü JQ27sefer sayılı uçuşta çocuklar çığlık çığlığa bağırıyordu ve her yer kan içindeydi. Jetstar Sidney’den Phuket Adası’na uçuyordu.

Üçü; Brett Eldridge, Bradley Beecham ve Lynmin Waharai geceyarısı Jetstar ekibinin eskortluğunda Sidney’e geri gönderildi. Diğer üçü; Mark Rossiter, Ricky William ve Michael Matthews Cuma gecesi Melbourne’e uçtular. Sadece uçuş yasağı değil, uçağın divert etmesine sebep oldukları için ve evlerine gönderilmeleri için binlerce dolar tazminat ile karşı karşıya kaldılar.

Medyaya konuşarak içlerinden özür dileyenler oldu. Hem yolculardan hem de havayolundan, stres yarattıkları ve hatalı davrandıkları için pişmanlıklarını söylediler. Endonezya polisi adamların çok alkollü olduğunu söyledi. Olaya aşırı içki neden olmuştu.

Jetstar adamlara içki servisi yapıldığını kabul etmiyor. Her defasında kabin ekibinin içki isteğini reddettiğini söylüyor.

 

 


Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.