Okurlarımızın Dikkatine…

Okurlarımızın Dikkatine…

Bugün yapmış olduğumuz “THY Pilotunun Feryadı” başlıklı  özel haberimize bilinmeyen  nedenlerden dolayı saldırı yapılmıştır bu sebepten dolayı özel haberimizi şimdilik kaldırmış durumdayız. Server yetkileri ve webmaster’ımız tarafından sorun çözülmeye çalışılmaktadır. Bilgilerinizi rica ederiz

@Airlinehaber

NOT/ HABERİ TEKRAR YAYINLADIK. UMARIZ SORUN YAŞAMAYIZ.

Geri

8
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Farkındaysanız

Okuyan okudu geç kaldınız alçaklar :))))

Yazık

Bu şahışlar için her yol sebest,her yol mubah.

Km1

Gerceklerle yüzlesmek acı tabiki…! thy havais ortak calismasidir bu saldiri.

Uçucu

Komik olmaya başladılar artık. Ne korkuymuş kardeşim. Hacker kullanacak noktaya geldiler! Kaybedecek çok şey varmış demek ki.

Sky

Hava iş hackerlar tutmuştur,Adam bodygurd karla geziyor omurgasız

Sky

Feryad eden kaptan eksik bile anlatmış,Fazlası var.Kabin kokpit flt zırvalığından dökülüyor.Uçuş işletmeden sorumlu zat kukla.(Levent)Khb den sorumlu ezik(Nevin)Olaylardan bir haber.Bütün şirketi planlamacılar ve ekip tahsis yürütüyor.Uçuş işletme ve Khb denilen yeri komple kapatsınlar.Şirketin maliyeti daha da azalır.Aycı denilen zatta istifa etsin.Körker ve sagırlar birbirini ağırlıyor.

Havaiş’in Hacker Timi

Buna şaşırdık mı elbette hayır. Hava-İş kendi delege ve üyelerine saldırtmak için bodyguard timi kurduktan sonra şimdi de webde kendilerini zora sokacak haber ve yorumları ortadan kaldırmak için bir hacker timi kurdu. Uyumayın Havaiş de kalan değerli üyeler.

Havasen

GERÇEKLERİ BÖYLE Mİ ÖRTBAS EDECEKLER. BEĞENMEDİKLERİ HER ŞEYE YOK ETMEK İÇİN SALDIRANLAR , ÇABANIZ NAFİLE.