Lufthansa, SKYTRAKS Tarafından ‘5 Yıldızlı Havayolu’ Seçildi.

Lufthansa, SKYTRAKS Tarafından ‘5 Yıldızlı Havayolu’ Seçildi.

Lufthansa, uluslararası hava ulaşımı değerlendirme kurulu SKYTRAX tarafından 5 yıldızlı Havayolu şirket değerlendirmesi ile sertifikalandırıldı. SKYTRAX bu seçkin şerefi dünyada sadece dokuz havayoluna armağan etti ve Lufthansa bu ödüle layık görülen tek Avrupa havayolu şirketi oldu.

5 Yıldızlı Havayolu Değerlendirmesi, havayolu tarafından müşterilere sunulan zemin ve uçuş hizmetlerinin tamamının mükemmelliği üzerinden yapılarak, genel kalite performansı ve mükemmellik seviyesini belirliyor.

Bir havayolunun 5 Yıldızlı Sertifikasyona ulaşması en kritik faktör, standartların tutarlılığı, ki bu  Lufthansa’nın sefer ağı  ve kabin türlerinde çok iddialı olduğu bir özellik; Lufthansa 5 yıldızlı deneyiminin birincil özelliği ise, müşteri temas noktalarındaki tutarlı yüz yüze personel hizmetindeki kalitesi oldu.

Deutsche Lufthansa AG Yönetim Kurulu Başkanı Carsten Spohr, “Ödül, Lufthansa’yı dünyanın önde gelen üst segment havayollarından biri haline getirme konusundaki çabalarımızın haklı takdiridir.” dedi. “Filomuza büyük yatırımlar yaptık, tüm kabinlerimizi güncelledik, dijital hizmetler sunduk, yeni salonlar açtık ve hem kabinde hem yerde daha iyi bir hizmet açtığık ve bu şanı tüm bu hizmetlerle kazandık. Lufthansa’daki herkes, özellikle kabinde, kokpitte, yolcularımızla etkileşimde olarak birincil tataahhüdümüzü yerine getiren tüm çalışma arkadaşlarımız bu sertifikayla gurur duyabilir. Beş yıldızı kazanmamızdaki en önemli faktör, en iyi çalışanlara sahip olmamızdı.” dedi.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Allah allah
2 yıl önce

330’da 8 kisi ucmak gibi muthis yontemleri varken thy nasil olamamis hayret =/

eren
1 yıl önce
Cevapla  Allah allah

Ne kadar tespitli bir yorum..bc bitir arkaya git.

eren
1 yıl önce
Cevapla  Allah allah

iki sene önce lufthansanın özel eğitimlere başladığı kabinde güleryüz için çalıştığı TM de söylenmişti şimdi meyvesini yiyorlar,en önemlisi planlamaları huzurlu,sevildiklerini biliyorlar,50 yaşında kapı önüne konmayacakları huzuruyla yolcularına gülümsüyorlar