Kıbrıs-İzmir Uçuşunda Sürpriz Evlilik Teklifi

Kıbrıs-İzmir Uçuşunda Sürpriz Evlilik Teklifi

İzmir’e hava yoluyla seyahat eden Osman Burçak (29), sevgilisi Fatmagül Çelik’e (24) uçakta romantik bir sürpriz yaparak evlilik teklif etti. Uçuş sırasında yaşanan bu özel an, diğer yolcuların da tanıklık ettiği bir anıya dönüştü.

Kıbrıs’ta yaşayan Burçak, 9 ay önce tanıştığı Fatmagül’e unutulmaz bir sürpriz yapmak istedi. İzmir seyahatlerinden birinde, uçak 10 bin fit yüksekliğe ulaştığında Burçak, sevgilisine evlenme teklif etti. Planlarını önceden hazırlayan Burçak, hava yolu personeliyle işbirliği yaparak bu özel anı gerçekleştirmek için detaylı bir planlama yaptı.

Uçak havada seyrederken, Burçak ani bir kararla sevgilisinin karşısına geçti ve ona evlenme teklif etti. Diz çökerek yüzüğü çıkaran Burçak, duygularını içeren bir notu okuyarak Fatmagül’e evlilik teklifinde bulundu. İlk şaşkınlıktan sonra Fatmagül, mutlulukla “Evet” diyerek teklifi kabul etti. Uçaktaki diğer yolcular da alkışlarla genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Evlilik teklifini planlama sürecini anlatan Osman Burçak, “Farklı bir evlenme teklifi yapmak istedim. Bu nedenle havada bir teklif yapmayı düşündüm. Her detayı önceden planladım ve hava yolu personelinden yardım aldım. Heyecanlıydım ve duygularımı ifade etmekte zorlandım. Ancak teklifin olumlu yanıtını alınca büyük bir mutluluk yaşadım” dedi.

Fatmagül Çelik ise duygularını şu şekilde dile getirdi: “Erkek arkadaşımın sürpriz yapacağını biliyordum ama nasıl yapacağını tahmin edememiştim. Teklifin uçakta olacağını hiç düşünmemiştim. O an büyük bir şaşkınlık yaşadım ve konuşmakta zorlandım. Bu an benim için unutulmaz bir deneyim oldu.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir