Kayseri Havalimanı’nda silah sesleri

Kayseri Havalimanı’nda silah sesleri

Kayseri Havaalanı’nda silah sesleri duyuldu. Yaralı polisler ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Kayseri Havaalanı iç hatlar terminalinde silah sesleri duyulurken silah sesleri sonrasında yaralı polislerin olduğu ihbar edildi ve olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Polis ekipleri, iç hatlar terminalinde geniş güvenlik önlemleri alırken yaralı polisler de ambulansla hastaneye kaldırıldı.

 

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
ne yazık ki

Havaalanı gibi bir yerde ne olur da devletin ve toplumun canını,malını,ırzını korumakla görevli iki polis birbiriyle tartışır,silahlar çekilir,iki kişi ağır yaralanır? Toplum olarak şiddet ve suç rekorları kırıyoruz,tv ve gazeteleri seyredip,okudukça olan,biten rezillikleri ülkem ve milletime yakıştıramadığım için herşeyden nefret ettim. Bu ülkenin bu hale gelmesinde en büyük sorumlu insanları birbirine kutuplaştıran,haksızlıklar karşısında hiçbir şeyin önlemini almayan,umursamayan,insanı ucuz bir mal gibi gören,hayatı,geçimi iyice zorlaştıran,adaleti bitiren,doğru düzgün kanun çıkarmayan,uygulamayan,denetlemeyen,toplumu iyice strese sokan,cinnet geçirten,eğitime önem vermeyen,gece gündüz tvlerde mafya,şiddet dolu dizilerin yayınlanmasına ses çıkarmayan,insanlığı,herşeyi paraya,çıkara endeksleyen devlet sonra da herşeye boyun büken,biatçı,bana neci,neme lazımcı,cehaleti,şiddeti matah birşey sayan,haklının değil zenginin,güçlünün yanında olmayı marifet… Devamını oku »