featured

İstanbul Havalimanı, Routes World’ün resmi ev sahibi olmaya hazırlanıyor

 

İstanbul Havalimanı, dünyanın en önemli havacılık etkinliklerinden biri olan Routes World’ün resmi ev sahibi olmaya hazırlanıyor. 16 Ekim’de, Las Vegas’ta start verilecek ve COVID-19 sonrası ilk kez tam kapasiteli düzenlenecek Routes World etkinliği kapsamında, global havacılık sektöründen 4 bine yakın üst düzey yöneticinin İstanbul’u ziyaret etmesi bekleniyor.

2023 yılında İGA- İstanbul Havalimanı dünyanın en önemli havacılık hareketlerinden Routes World ‘e resmi ev sahipliği yapacak. 28’inci kez gerçekleştirilecek olan toplantı zinciri için Amerika Las Vegas’ta 16 Ekim günü start verilecek. İGA, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Hava Yolları’nın da işbirliği yaptığı Routes World 2023 için Las Vegas’ta düzenlenecek panelde, İGA CEO’su Kadri Samsunlu’nun bir konuşması ile bu büyük sorumluluk da başlamış olacak. Routes organizasyonunda global havacılık sektöründen 4 bine yakın üst düzey yöneticinin İstanbul’u ziyaret etmesi bekleniyor.

ÜS HALİNE GELECEK

Bölgenin en önemli küresel aktarma merkezi olma konumunda, altyapısı, teknolojisi ve sunduğu üst düzey hava yolu yolculuk deneyimi ile İGA, gelecek için yapılacak planlamaların da önemli üssü haline gelecek. 1995 yılından bu yana ev sahipliği için dünyanın önde gelen havalimanları ve destinasyonlarının kıyasıya rekabet ettiği Routes World organizasyonu uluslararası havacılık endüstrisinin en prestijli organizasyonu olarak kabul ediliyor. Toplantılar, havayolları, havalimanları ve destinasyonlarının gelecekteki hizmet planlamalarının ve etkinliklerinin müzakere merkezini oluşturuyor. 2023 İstanbul toplantıları ayrıca 2019 COVID-19 sürecindeki ilk tam kapasiteli Routes World etkinliği olacak.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ kadri samsunluDÜŞÜK MALİYETLİLERE DAVET

Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yıldönümüne denk gelen bu toplantı Türk havacılık sektörünün tanıtımına da büyük katkı sağlayacak. Toplantılarda özellikle düşük maliyetli havayolu şirketlerinin pazara çekilmesi konusu da ağırlıklı olarak tartışılacak.

İGA CEO’su Kadri Samsun’lu Las Vegas’taki panel katılımında ve sonrasında yapılacak özel röportajlarda, bölgenin önemli aktarma merkezi İstanbul’daki Routes World 2023 organizasyonu için önemli açıklamalar yapacak. Elbette bu toplantı nedeniyle İstanbul’daki organizasyonlarda İBB katılımı da sistemin düzgün işlemesine yardımcı olacak. (hurriyet.com.tr)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir