featured

IndiGo, Türkiye Üzerinden 19 Yeni Uçuşunu Duyurdu

IndiGo , Türk Hava Yolları ile yaptığı ortak uçuş anlaşması kapsamında Türkiye üzerinden Portekiz ve İsviçre’ye 19 bağlantılı uçuşu duyurdu.

IndiGo, yaptığı açıklamada, 23 Kasım’dan itibaren geçerli olan bu yeni hat ve frekanslar nedeniyle önümüzdeki tatil sezonunda Hindistan ile Avrupa arasında seyahat etmek isteyen müşterilerin ek seçeneklere ve kapasiteye sahip olacağını açıkladı.

İstanbul üzerinden Basel, Lizbon, Cenevre ve Porto gibi yerlere müşteri talebini dikkate alarak 19 bağlantılı uçuş sağlıyorlar.

IndiGo’nun Küresel Satış Başkanı Vinay Malhotra, Hindistan’dan Türkiye, Portekiz ve İsviçre’ye seyahatin yüksek talep gördüğünü bildirdi.

Öte yandan Türkiye’de Ani’nin kalıntıları, Kapadokya kaya geçitlerini, Pamukkale’nin bembeyaz traverten teraslarını, antik Yunan kenti Efes’i ve çok daha fazlasını sık sık ziyaret eden tarih tutkunu turistlerin ilgi alanlarına hitap ediyor.

IndiGo ayrı bir açıklamada, 22 Kasım’da Kolkata ve Yangon arasında ilk uluslararası kargo uçağı uçuşunu başlattığını açıkladı.

Indigo’daki CarGo’nun Ticaretten Sorumlu Başkanı Mahesh Malik, Kolkata ve Yangon arasındaki uçuşlarla IndiGo CarGo operasyonlarını yabancı kıyılara genişlettiklerini söyledi.

Her iki şehir de önemli ticari merkezler ve bir kargo uçağı hizmetinin eklenmesi, Hindistan ile Myanmar’ı birbirine bağlayan tedarik zincirini güçlendirecek dedi.

©AirlineHaber

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir