featured

THY’den ‘Ver Elini Memleket’ kampanyası

Türk Hava Yolları, ‘Sebepsiz Yere Özlediysen, Ver Elini Memleket’ kampanyasını duyurdu. Gurbetçi vatandaşlarımız için çıkarılan kampanya, indirimli şekilde Türkiye’ye gidiş-dönüş seyahat imkanı sunuyor.

THY, Avrupa’da yaşayan ve memleket özlemi çeken gurbetçi vatandaşlarımıza müjde niteliğindeki kampanyayı duyurdu. “Sebepsiz yere özlediysen, Ver elini memleket” sloganıyla aile indirimi gerçekleştirileceğini açıklayan THY, ailesiyle birlikte yaşadıkları ülkeden Türkiye’ye gidiş-dönüş yapacak gurbetçi vatandaşlar için yüzde 30 indirim uygulayacağını duyurdu.

Kampanyanın biletleme dönemi 28 Kasım – 4 Aralık 2022 tarihleri arasında; Seyahat dönemi ise 1 Mayıs – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İndirim, en az 3 ve en fazla 9 kişilik rezervasyonlarda geçerli olacak.

”Çalışmalarımız her daim devam edecek”

Kampanya’ya dair açıklamalarda bulunan AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya:

”Saygıdeğer büyüklerim, Kıymetli kardeşlerim, Ver elini memleket

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın memleket özlemini, Türkiye hasretini gidermek için ilk adımı atan ve bilet fiyatlarında indirim talebimizi hayata geçiren Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat’a ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın tüm sorunlarıyla yakından ilgilenen Saygıdeğer Cumhurbaşkanımıza yurtdışı Türkler ve şahsım adına teşekkür ediyorum.

Vatandaşlarımızdan gelen talep ve istekler doğrultusunda yaptığımız çalışma ve görüşmeler neticesinde THY’nin önümüzdeki dönemlerde de bilet fiyatlarında yapacağı kampanya ve indirimlerle yurtdışı Türklerin ülkelerine daha sık gelmelerine imkan sağlayacağı müjdesini şimdiden sizlerle paylaşıyorum.

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın bizlerden istek ve beklentilerine yönelik çalışmalarımız devam ediyor ve her daim devam edecek.

Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    Seyahat dönemi dogru mu acaba ;) 2022 falan..

    Cevapla