İlker Aycı, Oman Air Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Atandı

İlker Aycı, Oman Air Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Atandı

Oman Air, eski Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı’yı Yönetim Kurulu Üyesi olarak bünyesine kattı. Bu yeni atama, havacılık sektöründe deneyimli bir ismin daha Oman Air’e katılmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Aycı, Oman Air’in yönetim kadrosuna dahil olarak, şirketin stratejik karar alma süreçlerine önemli katkılar sağlayacak.

Oman Air’in yaptığı açıklamada, “Oman Air olarak İlker Aycı’yı yeni Yönetim Kurulu Üyemiz olarak görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Havayolu ve sigorta sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimiyle tanınan Aycı, Türk Hava Yolları’nın uluslararası alanda büyümesine liderlik etmiş bir isimdir. Önceki dönemde Türk Hava Yolları’nda İcra Kurulu Başkanlığı yapmış olması, uluslararası alanda şirketin başarılı performansına katkı sağlamıştır.” ifadelerine yer verildi.

Aycı’nın Oman Air’deki yeni görevine yakın bir zamanda başlaması bekleniyor. Aycı, Oman Air’in yönetim ekibine katılarak, şirketin büyüme stratejilerini destekleyecek ve uluslararası alandaki rekabet gücünü artıracak.

© AirlineHaber.com

Not: Haber sitemizde yapılan SON DAKİKA HAVACILIK HABERLERİ kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkan Yorumlar

 1. THY de Yönetim Kurulu Başkanlığından kurula iki ay kala istifa et!! Tata Yönetim Kurulu Başkanlığından tart edil ordan Türkmenistan Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığından tart edil, sonra Oman Air Yönetim Kurulu Üyeliğini kabul et.Kaderin cilvesi!! Zaman bize bakalım daha neler gösterecek?

3 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Allah razı olsun işin gücün rast gelsin inşallah
  Şu mübarek günde Sen insanları sevindirdin
  Allah ta seni sevindirsin inşallah

  Cevapla
 2. 2 hafta önce

  Tüm imkanların altın tepside sunulduğu ve tüm kararları başkasının verdiği , denetim, şeffaflık, hesap vermek , liyakat ve adil olmak gibi kurumsal kavramların yer almadığı THY’de bir yönetim kurulu başkanı kraldır. Ama başka bir ülkede benzer bir göreve getirildiğinde işbilmezliği çok çabuk ortaya çıkar. İlk 2 denemede bunu gördük. THY’nin yönetim kurulu başkanı olmanın yurtdışında hiç bir getirisi veya artısı yoktur.

  Cevapla
 3. THY de Yönetim Kurulu Başkanlığından kurula iki ay kala istifa et!! Tata Yönetim Kurulu Başkanlığından tart edil ordan Türkmenistan Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığından tart edil, sonra Oman Air Yönetim Kurulu Üyeliğini kabul et.Kaderin cilvesi!! Zaman bize bakalım daha neler gösterecek?