İGA İstanbul Havalimanı ve FedEx Express Europe: Stratejik İşbirliği Başlıyor

İGA İstanbul Havalimanı ve FedEx Express Europe: Stratejik İşbirliği Başlıyor

İGA İstanbul Havalimanı, FedEx Express Europe ile stratejik bir işbirliği başlattı ve yeni tesisinin kuruluşuyla küresel lojistikte önemli bir adım attı.

Havalimanındaki yeni tesis, Asya ve Afrika arasında kritik bir bağlantı noktası olacak ve FedEx Express Europe’un operasyonlarını üç kıtaya yaymasına olanak tanıyacak. Bu işbirliğiyle birlikte Kargo Şehri ve Lojistik Merkezimizdeki kargo şirketi sayısı FedEx Express Europe’un katılımıyla 19’a yükseldi.

Türkiye’nin ve uluslararası ticaretin merkezinde yer alan yeni tesis, müşteri hizmetlerini geliştirilmesine ve kıtalararası bağlantıları güçlendirilmesine yardımcı olacak.

Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ 1711620640946 Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ 1711620640949 Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ 1711620641057 Son Dakika Havacılık Haberleri | Türk Hava Yolları, Pegasus, Sunexpress, Corendon, Havacılık, Havayolları, Havalimanları, Havaalanları, THY, Hostes, Pilot, Uçak, Kabin memuru, SHGM, DHMİ 1711620641203

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir