Havalimanındaki darp UBER’cileri sokağa döktü

Havalimanındaki darp UBER’cileri sokağa döktü

İstanbul Havalimanı’nda taksiciler tarafından bir UBER sürücüsünün darp edildiği anlar sürücünün cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, UBER sürücüsü Onur Yücel’in hakaretlere maruz kalıp darp edildiği görülüyor.

İstanbul Havalimanı’nda dün akşam saatlerinde 3 taksi sürücüsü tarafından ağır hakaretlere maruz kaldığını ve darp edildiğini öne sürerek darp raporu alan, ardından da söz konusu taksicilerden şikayetçi olan Onur Yücel isimli UBER sürücüsünün yaşadığı olay birçok UBER sürücüsünün tepkisine yol açtı.

Meslektaşlarına yönelik saldırıya tepki olarak, Hasdal’da araçlarıyla birlikte toplanıp konvoy halinde İstanbul Havalimanı’na gitmeyi planlayan bir grup UBER sürücüsü güvenlik güçlerinin tedbir ve denetimleri nedeniyle Hasdal yerine Cendere Yolu’nda toplandı. Grup, burada açıklamalarda da bulundu.

Meslektaşlarına yönelik saldırıları kınayan UBER’ciler, yetkililerden UBER’in faaliyet durumuyla ilgili de çözüm istedi. İstanbul Havalimanı’na konvoy halinde gitme düşüncesinden de vazgeçen UBER’ciler, eylemlerini oluşturdukları konvoyla şehir için kısa bir tur atarak tamamladılar.

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
İbrahim

Taksici yine taksiciliğini yapıyor. Allah aşkına mümkün mertebe kullanmayalım taksi. Atatürk Havalimanı’nda bomba patladığında yaptıkları unutulacak gibi değil. Aktif araç kullananlar zaten taksicilerin nasıl yollarda terör estirdiğine her an şahit oluyor. Taksi kullanmadan önce düşünün canınızı kime emanet ettiğinizi, kendinize bu kötülüğü yapmayın.

Tk

Büyük yemin ettirdi bu havalimanı taksicileri. Ölüm kalım olmadığı sürece havalimanı taksisi kullanmam, çevremede kullanmaması için propoganda da yaparım. 55 yaşında annemi yakın mesafe muhabbetiyle ağlatan bir taksi durağıdır bunlar. 55 yaşından sonra uber kullanan biri oldu bunlar sayesinde. Uberin 10da 1 bile olamaz bu havalimanı taksicileri!!!

anonim

Bu haber için teşekkür ederim. Bazı haber sitelerinin beklentileri var havalimanı taksi hakkında haber yapamıyorlar sanırım.