HAVALİMANI’NDA BİNALİ YILDIRIM İZDİHAMI

HAVALİMANI’NDA BİNALİ YILDIRIM İZDİHAMI

Hemşehrilerinden Binali Yıldırım’a havalimanında büyük sürpriz

Erzincan’dan Diyarbakır’a giden AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım’a hemşehrileri büyük ilgi gösterdi. Havalimanında kendisini uğurlamak için toplanan büyük kalabalıkla tek tek tokalaşan Yıldırım, gösterilen ilgiye teşekkür ettikten sonra Diyarbakır’a gitti.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, geceyi geçirdiği memleketi Erzincan’dan Diyarbakır’a geçti. Hemşehrilerinin büyük ilgi gösterdiği Yıldırım, bir saat süren vedalaşmanın ardından kentten ayrıldı.

 

Dün Sivas’taki programını tamamladıktan sonra memleketi Erzincan’a geçen AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, geceyi de burada geçirdi. Yıldırım, Diyarbakır programı için bugün öğlen saatlerinde Erzincan Havalimanı’na geldiğinde, beklemediği kadar büyük bir kalabalıkla karşılaştı. Havalimanına akın Erzincanlılar, uğurlamak için Yıldırım’ı bekledi.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, AK Parti milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, Belediye Başkanı Bekir Aksun, 3’üncü Ordu Komutanı Orgeneral Serdar Savaş, tarafından apron girişinde karşılanan Binali Yıldırım, kendisini bekleyenlerle tek tek tokalaştı. 1 saat süren uğurlama sonrası Yıldırım, gösterilen ilgiye teşekkür ettikten sonra Diyarbakır’a gitti.

Geri

6
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
eyy millet

Kuyruğa girdiğiniz zat’ın 20 yaşında oğlu devlet bankasından ipoteksiz 450 bin euro çekip gemicik aldığında kendisi ‘ne var bunda siz de gidin kredi çekin alın’ demişti sonra mahdumlar işi büyüttü bugün içlerinde İdo’nun biletlerini satan dahil 17 şirketleri ve bakanımızı elçiliğimize sokmayan Hollanda’lılar ile ortak 38 gemileri,milyonlarca euroları var,Singapur’da kumar oynuyorlar,lüks yatlarda tatil yapıyorlar,krallar gibi yaşıyorlar…Sorgulamayan,sormayan,biatçı,çıkarcı bu millete böyle yöneticiler layık,herşey müstahak…

TFX ?

insan Ha mal olursa ne olcak

Plt

Gerçekten inanılmaz bir kalabalık 🙂 Guzel gormüşsünüz 😉

Apron kartı?

Var mı?

yalan

Bu tabloyu çok senelerce önce Rahmetli Erbakan Hoca döneminde gördmüştüm. Beyaz Tişort’larının göğüslerinde kırmızı anahtar esmi bulunan yüzlerce genç aprına alınmış ve terminale yakın bir şekilde park etmiş olan uçağa paralel olacak biçimde tel örgü boyunca dizilmişlerdi. Gerisini yazmayayım….

Rumbacı

Bu site Hacklenmiş ya da…