HAVAALANI ÇALIŞANINA HAKARETLER YAĞDIRAN YOLCU SERBEST…

HAVAALANI ÇALIŞANINA HAKARETLER YAĞDIRAN YOLCU SERBEST…

Milas Bodrum seferini yapan yolcu uçağı rötara girince, yer hizmeti veren personele tepki göstererek hakaret eden yolcu çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

İstanbul emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Savcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında, hakarete uğrayan yer hizmetleri personeli T.S.’nin şikayeti üzerine F.E hakkında “Hakaret” suçundan işlem yapıldı ve ve polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen F.E.’nin adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı belirtildi.


Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
şaşırdık mı?

Memlekette adam adamı vuruyor tutuksuz yargılanıyor,adli kontrolle serbest kalıyor bu kadına da farklı bir şey yapmazlardı tabii. Aynı hakareti ensesi kalınlara,iktidar yöneticilerine yapsaydı görürdük serbest kalır mıydı? Yolda arabayla giderken baltayı yanındaki kamyona sallayan adamı dünyada hangi aklı başında ülkede görürsünüz? Sosyal medyada yer almasaydı tutuklanmazdı. Ya da köprü de drift yapanları? Cezası 108 tl. İstediğini yap öde serbest kal. Kaldırımlar otopark olmuş,motorlar vızır vızır kaldırımlarda gidiyor,yaya geçidinde duran yok,kadın,çocuk taciz,tecavüz ve öldürmede dünyada ilk sıralardayız,hemen herkesin arabasında sopa,bıçak vs var,polis hırsız yakalıyor tam 210 sabıkası var,devletin ağırlığı bitmiş,heryerde kaos var,insanlar barut fıçısı ama zenginleştik,büyüdük,kalkındık masalları anlatılıyor. Adaletin bittiği,caydırıcı kanunların… Devamını oku »

İnstructor

Çocuk taciz tecavüz ve oldurmede ilk 20 de bile değiliz.bu mübarek ayda yalan söyleyerek bu milleti kötüleme bari