Hava-İş Kooperatifi Sıkıntıda…

Hava-İş Kooperatifi Sıkıntıda…

Hava iş Sendikası kooperatif tarafından 13 Mayıs pazar günü gerçekleştirilen genel kurulda arsa ve imar durumu ile ilgili  1/1000’lik imar planı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisince Arnavutköy Belediyesinin teklifinden farklı olarak 18 Mayıs da kabul edilerek duyuruldu.

Askıda olan plana göre bina çıkmaları emsal harici bırakılmayarak plandaki net daire büyüklüklerinde yaklaşık olarak 20-25 metrekare küçülme gerçekleştiği açıklandı.

Hava-İş Sendikası kooperatif Üyelerine yolladığı mail de kooperatifleri ile ilgili bilgiler paylaştı.

İşte o bilgiler

Geri

5
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uzman~ 18 gün önce

Kooperatiften çıkış sebebim, arsa alındıktan 2 hafta önce 2 milyon liraya el değiştirmiş, 14 milyon liraya kooperatife satılmış. bunu yerel insanlardan ve emlakçılardan öğrendikten sonra çıktım karlı şekilde. Birsürü insanın canını yakan insanlar işte….

330 fo~ 5 ay önce

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler… Beyler hakkımızı sizlere helal etmiyoruz…

Vayy hava iş~ 5 ay önce

Yok artıkkk diyeceğim ama şaşırdık mı? Tabiki hayır..

Tadil~ 5 ay önce

Bunlar herşeyi tadil etmeye alışıklar. Her tadilin sonu da hüsran oluyor nedense.

İşçi~ 5 ay önce

Bu sendikaya güvenip te orada daire alanın beynine ben…Beceriksiz herifler. THY kooperatifi de öyle olacak. Tüm varoşlar orada toplanacak aynı thy vakfının güneşlide yaptığı kooperatif evleri gibi olacak. Kooperatif devri kapandı arkadaşlar. Keklenmeyin bu adamlara tabii ki THY ninde bunlardan farkı olacağını sanmam