HAMDİ TOPÇU’YA BİR DARBE DAHA…

HAMDİ TOPÇU’YA BİR DARBE DAHA…

Türk Hava Yolları’nın eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu’nun Borajet e danışmanlık hizmeti vermesinin rafa kaldırıldığı iddia edildi. Borajet’i yeniden yapılandırmaya ve büyütmeye çalışan Hamdi Topçu, iddialara göre şirkete genel müdürlük görevi için THY’nin eski genel müdür yardımcılarından Coşkun Kılıç’ı önermişti.

Tarafımıza gelen bilgiler, Coşkun Kılıç isminin  Sezgin Baran Korkmaz’dan onay alamadığı şeklinde. Sezgin beyin şu anda yurt dışında olduğu ve Hamdi Topçu’nun kesin cevap alabilmek için Sezgin beyden telefon beklediği söyleniyor.

Bildiğiniz üzere, Çoşkun Kılıç, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 22 Temmuz 2016’da THY’den 221 kişiyle birlikte işten çıkartılmıştı.

Geri

8
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Gerçek havacı~ 1 yıl önce

Beter olsun beter THY DE çok düzgün tecrübeli çalışkan insanların ekmeğinle oynadı ona Rabbim gerekeni yapıyor yapacaktır.Sayın Sezgin bey de iyi yapmış.Zaten Hamdi Topcunun Borajette olması bence çok sakıncalıydı.Borajette eski çalışanlar çok tecrübeli ve düzgünler şirketi için ellerinden geleni zaten fazlasıyla yapıyorlar.İşerleri rast gitsin..

Danışma~ 1 yıl önce

Santral operatörü arkadaş birtürlü bağlayamıyormuş o beklenen telefonu, yoksa iş tamam.

ah ülkem ah~ 1 yıl önce

fırıncı,türkçeyi şiveyle konuşan,işin içinden gelmeyen ama havacılığı 6 ayda kitaptan öğrenen!,hemşehrilerini ve fetocuları heryere dolduran hamdi’nin havacılık sektörüne sokulup önce thy yöneticiliği şimdi de borajet danışmanlığı vs görev verilmesi ülkemizin ne olduğunun en basit göstergesidir!

Fetöjet~ 1 yıl önce

Sırada iki kripto var. H.B ve C.S.Devamı mı tabiki gelecek…

Ibo~ 1 yıl önce

Ucakciliktan anlamiyanlarin ucakciligi getirdigi duruma bakarmisiniz,!! Ya timber tovbe

KomediJet~ 1 yıl önce

Garip isler oluyor Borajet’te, entrikasi bitmeyen eglence merkezi gibi. Yolcu sayisi arttiracagina her hafta masallah bir olayla gundeme geliyor. Basarisiz ama sansasyonel sporcu, futbolcu ya da mankenler vardir ya Borajet de boyle gorunuyor. Hamdi Topcu devlet gucuyle THY’de gorev yapmis o donemin konjonkturuyle buyume saglanmis, bundan nemalanmis biri besbelli. Adi Fetocu cikmis tipleri Borajet’e degil nereye goturursen gotur basina is acarsin. Bunu bilmeyecek kadar gozun gorse kapinin onune konursun bos sut sisesi gibi. Iyi de sari imam denen tipin haricinde 7 kisi mi ne getirmisti, onlara ne olacak simdi? Fakat Borajet’in genel muduru kim oldu belli degil. Kaliteci Bulent vekil… Devamını oku »

Belliydi~ 1 yıl önce

Serdar Uygur un Borajet den çıkartılması Hamdi beye darbeydi. Belliydi operasyon

Misafir~ 1 yıl önce

Çok can yakmıştı çok. Bir gün yaptıklarının cezasını ödeyecek.