KATAR HAVADA TACİZ OLAYI İLE İLGİLİ BİLGİ PAYLAŞTI

KATAR HAVADA TACİZ OLAYI İLE İLGİLİ BİLGİ PAYLAŞTI

Qatar Airways dün kadın kabin memurlarından birinin, sosyal medyada dolaştırılan bazı “uygunsuz” resimleri ile ilgili açıklama yayınladı.

Yakın zamanda, Qatar Airways kabin ekibi gibi görünen kişilerin uygun olmayan görüntülerinin sosyal medya sitelerinde göründüğüne dikkat çeken şirket twitter hesabından önce Arapça daha sonra İngilizce bildiri yayınladı.

Havayolu, sosyal medyada paylaşılan imajların eski olduğunu söyledi. Yapılan soruşturma sonrasında, ilgili personelle ilişkilerinin kesilmiş olduğu bildirildi.

Açıklamaya göre; bu görüntüler 2013 yılının sonu ve 2014 yılının başında ortaya çıkmıştı. O tarihten itibaren ilgili kişilerle şirketin bir ilişkisi olmadığını açıklarken, tüm çalışanların Katar’ın kanun ve geleneklerine saygılı ve mesleki bir davranış sergilediğini de sözlerine ekledi.

 

 

Geri
Etiketler:

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Cebren ve hile ile Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Cebren ve hile ile
Ziyaretçi
Cebren ve hile ile

Qatar, Emirates ve Etihad bu tip olaylarla siklikla karsilasacaklardir. Daha dun bu ucluye (ve ilaveten Singapur ve THY’ye) UK Civil Aviation Authority gecikmelerle ilgili yaptirim uyguladi. Qatar’in ilk ucusunda USA’de gate verilmedi. Emirates’in adi Airbus ve kickback’ler ile anildi. Etihad’in MCFC ile sponsorlugu ve Alitalia gibi merger planlari mercek altinda. Bunun gibi daha cok lekeleme kampanyasi goruruz bunlarda.

THY icin dis mihraklar tarafindan herhangi bir kampanya yurutulmesine su anda hic gerek yok zaten – durum kamikaze standardinda nasilsa.

0

1