Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım'dan Türk Hava Yolları'na Sert Tepki

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım’dan Türk Hava Yolları’na Sert Tepki

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, son zamanlarda Gaziantep’teki uçak seferlerinin sıklıkla rötar yapması ve iptal olması üzerine sosyal medyada dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım, okuyucular arasında “Tuncay Yıldırım sonunda patladı” yorumlarına neden oldu.

Uçak Seferlerindeki Sorunlar Gündemde

Gaziantep’teki artan uçak sefer problemleri, Yıldırım’ın gündemindeki sıcak konulardan biri haline geldi. Özellikle Türk Hava Yolları’nın yan kuruluşu Ajet’in yaşattığı rötar ve iptaller, bölgedeki iş insanları ve yolcular için ciddi sorunlar yaratıyor.

THY’nin EURO 2024 Paylaşımı Üzerine Yıldırım’dan Sert Yanıt

Türk Hava Yolları, Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2024 kapsamında Türkiye’nin Avusturya ile oynayacağı son 16 turu maçı öncesinde bir destek mesajı yayınladı. THY’nin resmi hesabından yapılan paylaşımda, “Bayrakları astık geliyoruz. Milli Takımımıza EURO 2024 Avrupa Şampiyonası yolculuğunda başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Bu paylaşımı alıntılayan GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, tepkisini şu sözlerle dile getirdi: “Bizim Çocuklar yüreğimiz dualarımız sizinle.. Biz de bayrakları astık asmasına da GELEMİYORUZ! Çünkü Türk Hava Yolları’nın yan kuruluşu Ajet’in rötarları yüzünden planlama yapamıyoruz.”

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Yıldırım’ın bu paylaşımı, sosyal medyada geniş yankı buldu ve okuyucular tarafından “Tuncay Yıldırım 90’a takmış” yorumları yapıldı. Yıldırım’ın sert çıkışı, Gaziantep’teki uçuş sorunlarına dikkat çekerek, yetkililerin bu konuda acil önlem alması gerektiğini vurguladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 2 hafta önce

  Mevcut Thy ve Ajet yönetimiyle hiçbir şey hallolmaz…

 2. 1 hafta önce

  Ajet thy nin imajını yerle bir etti.sabiha gökçende thy nin tekrar seferlerini bekliyoruz halk olarak

2 Yorum

 1. 1 hafta önce

  Ajet thy nin imajını yerle bir etti.sabiha gökçende thy nin tekrar seferlerini bekliyoruz halk olarak

 2. 2 hafta önce

  Mevcut Thy ve Ajet yönetimiyle hiçbir şey hallolmaz…