Emirates, Kabin Memuru Alımlarına Devam Ediyor

Emirates, Kabin Memuru Alımlarına Devam Ediyor

Emirates Havayolları’nın kabin ekibi için düzenlediği değerlendirme günlerine katılmak isteyen adaylar için önemli tarihler ve gereklilikler bulunmaktadır:

  • Başvuru Süreci: Adaylar, online başvuru yaparak seçilmek için 10 Nisan 2024 tarihinde İstanbul ve 21 Nisan 2024 tarihinde Antalya’da düzenlenecek değerlendirme günlerine davet alabilirler. Başvuru için güncel bir İngilizce özgeçmiş (CV) ve yeni çekilmiş bir fotoğraf gereklidir.
  • Değerlendirme Günleri: Değerlendirme günleri, adayların tüm günü mülakat alanında geçirecekleri şekilde planlanmıştır. Bu günlerde adaylar, yetenekleri ve uygunlukları değerlendirilecek, mülakatlara katılacak ve gerekli görülmesi halinde sonraki aşamalara davet edileceklerdir.
  • Kriterler ve Beklentiler: Emirates, güvenlik önceliği olan bir havayolu şirketi olduğu için, adaylardan liderlik yetenekleri, güvenlik ve emniyet prosedürlerinin yönetimi konusunda kendinden emin olmaları beklenmektedir. Ayrıca, kişiye özel ve mükemmel ağırlama hizmetleri sunma yeteneği önemlidir.
  • Kariyer Olanakları: Emirates’in kabin ekibine sunduğu kariyer fırsatları arasında, Dubai’deki son teknolojiyle donatılmış havacılık akademisinde birinci sınıf eğitim, vergiden muaf maaş, ücretsiz konaklama, işe gidiş-geliş transfer imkânı, sağlık sigortası ve Dubai’deki alışveriş ve eğlence etkinliklerinde özel indirimler gibi çeşitli yan haklar bulunmaktadır. Ayrıca, Emirates’in geniş uçuş ağı, kabin ekibi üyelerine ve ailelerine dünya çapında seyahat fırsatları sunmaktadır.
  • Türkiye İle İlgili Bilgiler: Emirates, Türkiye’ye 36 yıldır uçuşlar düzenlemekte olup, İstanbul’dan haftalık 21 seferle Dubai ve 130’dan fazla şehre seferler gerçekleştirmektedir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir