featured

DHMİ PERSONELİNİN MAAŞ PROMOSYONU İÇİN YAPILAN İHALE SONUÇLANDI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Hüseyin Keskin personele verilecek banka promosyonu ihalesinin sonuçlandığını açıkladı.

DHMİ tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;

Kuruluşumuz Banka Maaş Promosyon İhalesi 9 Kasım 2021 Salı günü saat 10:30’da Genel Müdürlük Mavi Salonda yapıldı.

Genel Müdür Yardımcımız Enes Çakmak Başkanlığında Mali İşler Dairesi Başkanı Özcan Durukan ve yetkili sendika temsilcisi Kenan Çalışkan’dan oluşan ihale komisyonunca gerçekleştirilen Maaş Karşılığı Banka Promosyon İhalesine 7 banka teklif verdi, 4 banka yarıştı. İhale ile rekor bir kazanım elde eden DHMİ çalışanları, 17.000 TL maaş promosyonu alacak.

Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası, İş Bankası ve Akbank’ın yarıştığı ihaleyi en yüksek teklifi veren Vakıflar Bankası kazandı. Buna göre, rekor kazanım olarak DHMİ çalışanlarına yıllara göre yapılacak ödeme planı şöyle:

1 Mart 2022: 8.500

1 Mart 2024: 8.500

GENEL MÜDÜRÜMÜZ KESKİN’İN PAYLAŞIMI

Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Hüseyin Keskin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda bu güzel neticenin DHMİ ailesine hayırlı olmasını dileyerek şu görüşleri dile getirdi:

“Kuruluşumuz çalışanlarının menfaati doğrultusunda yoğun istişare ve çalışmaların ardından yapılan Banka Maaş Promosyon İhalesi sonucunda Vakıfbank ile 5 yıllık 17.000 TL DHMİ çalışanları için rekor seviyede promosyon kazanımı elde edilmiştir. Tüm #DHMİ ailesine hayırlı olsun.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. 3 sene önce

  Halka açık şirket bu promosyonu vermesi için yönetim kurulundan onay alması gerekmez mi Ama hiç fark etmez yönetim kurulunda yönetenler var

  Cevapla
 2. 3 sene önce

  Vakıfbank sanki banka değil Çiftlik Devletin parasını çarçur ediyorlar Bu ne başıboşluk

  Cevapla
 3. 3 sene önce

  Sefa Abi;THY isterse çalışanına bu promosyonları dağıtamaz mı?Halka açık bir şirket bilançosunda yer almıyor mu?Promosyon ne kadar?Promosyon nelere harcanıyor?Yorumlarınız malumunuz üzere çok kıymetli.sevgiyle kalın.

  Cevapla
 4. Sefa abi selamlar. Thy personeli neden bu parayı alamaz acaba? Yorumunuzu merak ettim.

  Cevapla