Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD’ye gitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD’ye gitti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte Birleşmiş Milletler 72. Genel Kurulu’na katılmak üzere ABD’ye gitti.

Erdoğan saat 10.45 sıralarında Kısıklı’da  bulunan konutundan çıkarak Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’ne geldi. Burada seyahati öncesinde açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı TMBB Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan yardımcısı Recep Akdağ, İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş uğurladı.

SOYLU İLE SOHBET ETTİ

Erdoğan’ın eşi ile birlikte uçağa yürüdüğü sırada ve uçağa binmeden hemen önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile sohbet ettiği görüldü. Erdoğan ardından TC-CAN uçağına bindi. Erdoğan’ın ardından yakın koruması Ali Erdoğan uçağa bindi. Diğer korumaların ise uçağa binmediği görüldü.(Karar)

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
mafaky Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
mafaky
Ziyaretçi
mafaky

Ne yani? Şimdi korumalar (pardon: korumalar taburu) da 2. bir uçakla (TK’nın bir 77W’si ile, örneğin…) gittiler demeyiniz!… :((( Bu TC-CAN’ın da menzili felan güzel ama içi az adam almak üzere tasarlanıp döşenmiş: Eee tabi ki Tunuş şeyimtrakı’nın öyle yanında taşıyacacağı ordusu felan olmayınca!!!

0

0