Corendon Turizm Grubu, Spora ve Turizme Değer Katmaya Devam Ediyor

Corendon Turizm Grubu, Spora ve Turizme Değer Katmaya Devam Ediyor

Hollanda, Belçika ve Danimarka pazarlarında faaliyet gösteren Corendon Travel’in seyahat sponsoru olduğu Curaçao Futbol Milli Takımı, Corendon sponsorluğunda Titanic Deluxe Golf Belek’te hazırlık kampı yapıyor. Corendon, spora ve turizme olan desteğini sürdürerek, turizmin dinamizmiyle sporun coşkusunu bir araya getiriyor.

Corendon Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Antalya’yı spor şehri konumuna getirmek için çaba harcadıklarını belirtti. Karaer, özellikle futbol takımlarının Antalya’yı tercih ettiğini ve Corendon olarak bu takımları şehirlerinde ağırlayarak spor turizminin gelişimine katkı sağladıklarını ifade etti.

Curaçao Futbol Milli Takımı’nın Desteklenmesi

Curaçao, Corendon Turizm Grubu’nun farklı konseptlerde toplamda 1164 otel odası ve 42 daire kapasiteli 4 otel yatırımına ev sahipliği yapıyor. Corendon, Curaçao’ya düzenlediği seferlerle dikkat çekerken, Corendon Travel Curaçao Futbol Milli Takımı’na seyahat sponsorluğu sağlıyor. Dick Advocaat yönetimindeki Curaçao Futbol Milli Takımı, Corendon’un sponsorluğuyla uluslararası başarılar elde etmeyi hedefliyor.

Hazırlık Kampı ve Dostluk Maçları

Corendon sponsorluğunda Curaçao Futbol Milli Takımı, Titanic Deluxe Golf Belek’te kamp yapıyor. Ayrıca, Corendon’un düzenlediği seferlerle Curaçao’dan Amsterdam’a ve oradan da Antalya’ya ulaştılar. Antalya’da 24 Mart’a kadar kamp yapacaklar ve burada dostluk maçları yapacaklar. Dostluk maçları, Corendon Airlines Park Antalya Stadyumu ve Alanya Oba Stadyumu’nda gerçekleşecek ve tüm futbolseverler ücretsiz olarak maçları izleyebilecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir