ÇELEBİ, ÇALIŞANLARINA PLAKET TÖRENİ DÜZENLEDİ

ÇELEBİ, ÇALIŞANLARINA PLAKET TÖRENİ DÜZENLEDİ

Türkiye’ de 30 havalimanında, Dünya’ da 2 kıtada 5 ülkede yer hizmetleri veren 58 yıllık geçmişi ile Çelebi Hava Servisi, Atatürk Havalimanı’ nda 5,10,15,20 ve 25 yıldır emek veren çalışanlarını 23 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Kültür Üniversitesi’nde düzenlenen törenle ödüllendirdi.

Törene katılan Çelebi Hava Servisi yöneticileri zorlu geçen yılda çalışanlarına övgü dolu sözler ile hitap ederek aile olmanın vermiş olduğu onur ve gururdan bahsettiler.. Konuşmalarda Atatürk Havalimanın’da gerçekleşen bombalı saldırı sonrası hayatını kaybeden havalimanı çalışanları ile 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimiz saygı ve rahmetle anıldı. Bu zorlu süreçler sırasında ve sonrasında Çelebi Hava Servisi çalışanlarının işlerine olan bağlılıkları ve normalleşme sürecinde göstermiş oldukları başarılarından bahsedilerek teşekkür edildi.

Törende Çelebi Hava Servisi Yonetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Kaya, İcra Kurulu Üyesi Sayın Talha Göksel, Genel Müdürü Sayın Osman Yılmaz , İstanbul Bölge Direktörü Sayın Burak Kurt, Havalimanı Müdürü Sayın Hayri Güntel ve İstasyon Müdürü Sayın Murat Andaç plaketlerini sahiplerine verdiler.

Tören Çelebi çalışanlarından oluşan Çelebi Band müzik grubunun perforformansı ile devam etti.

 

_mg_9859

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.