AtlasGlobal Kastamonu’ya Göz Kırptı

AtlasGlobal Kastamonu’ya Göz Kırptı

Kastamonu Havalimanı – İstanbul uçuşları için AtlasGlobal şirketi fizibilite çalışmalarına başladı.

Havayolu şirketi Atlas Global’in sahibi Murat Ersoy, geçtiğimiz günlerde Kastamonu’yu ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Ünlü, Kastamonu Havalimanı’ndan İstanbul’a Atlas Global’in de uçuş gerçekleştirmesi yönünde talepte bulundu.

Vakit kaybetmeden çalışmalarını hızlandıran havayolu şirketi ise Kastamonu Havalimanı’ndan İstanbul’a uçuş gerçekleştirebilmek için fizibilite çalışmalarını sürdürüyor. Firmanın çalışmalara devam ettiğini belirten Doğan Ünlü, ‘Önümüzdeki günlerde yakın bir zamanda inşallah İstanbul’a Kastamonu Havalimanından uçuş gerçekleştirmesini bekliyoruz, dedi.

Uçuşların başlamasıyla şehre gelecek turist sayısında ve turizm gelirlerinde de hızlı bir büyüme yaşanacaktır’ diye konuştu.

Atlas Global’in sahibi Murat Ersoy ise, ‘Bizler gibi diğer yatırımcıları da inşallah Kastamonu’ya getirerek yatırım yapmalarını sağlayacağız. Sadece Atlas Global olarak uçuşlara başlamayacağız. Aynı zamanda dev turizm yatırımlarıyla da Kastamonu’da olacağız inşallah’ şeklinde konuştu.

 

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Kastamonulu

Sabiha gökçenden bu sefer başlatılırsa çok daha iyi ve karlı olur istanbulda yaşayan kastamonuluların yüzde 80 i anadolu yakasında yaşıyor

Ahmet

1 temmuz da bu uçaktan gördüm acaba başladı mı seferleri

Ahmet

1 temmuz da bu uçaktan gördüm acaba başladı mı