ATLAS GLOBAL DE İŞTEN ÇIKARTMALAR BAŞLADI.

ATLAS GLOBAL DE İŞTEN ÇIKARTMALAR BAŞLADI.

Tarafımıza biraz önce gelen duyum üzerine,Atlas Global inde diğer şirketlerin yaptığı gibi işten çıkartma modasına uyduğu ve , 8 tanesi Türk olmak üzere 14 Kaptan ile yollarını ayırdığı söyleniyor.  Çıkartılan kaptanların yanı sıra 4 Antalya 16 İstanbul’dan olmak üzere 20 kabin memuru ile vedalaşıldı. Atlas Global işten çıkarılmalara kılıf olarak ekonomik nedenler ve ihtiyaç fazlasını gerekçe gösteriyor.

İşin ilginç yanı, Atlas Global kabin memuru çıkartmanın yanı sıra, yine kabin mamurlarından 30-40 kişilik gruplar halinde ücretsiz izin kullanımını isterken bir taraftan da Kabin memuru ilanları verdiği söylenmekte.

Filosundaki bazı uçakları Fransa’da bir havayoluna wet lease verme uğraşılarının ve Rusya’da yeni destinasyon arayışları olduğu yine tarafımıza gelen ek  bilgiler dahilinde yer almakta.

ÖZEL HABER

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Pilot
3 yıl önce

AtlasGlobal da ne yazık ki diğer havayolu şirketleri gibi CÜZDAN ile CÜZDAN arasına sıkışıp kalmış. VİCDAN’dan hiç eser yok. Kanser teşhisi koyulan ve emeliliğine çok az kalmış bir kaptan ile yolları yine aynı sudan nedenler ile ayırırken boş bir el sıkışmak VİDANSIZIĞIN ta kendisi. Bugün bana yarın sana.

Biz
3 yıl önce
Reply to  Pilot

Patronlarda insanlık aramayın biz ölümlüyüz onlar ise ölümsüzler, biz onurumuz için yaşarız onlar bilanço için yaşarlar,biz onlara daha çok para kazandırmak için çabalarken kanser oluruz onlar kapının önüne koyarlar , biz………….

TG
3 yıl önce

Bunlar daha iyi günler…

Xxx
3 yıl önce

Bir havayolu şirketinin hiç bir sebeb sunmadan isten çıkarmak gibi bir hakkı varmı? Bunu yapması yasalmıdır ?