ATATÜRK HAVALİMANI’NDAKİ ŞÜPHELİ ARAÇ YANMIŞ OLARAK BULUNDU

ATATÜRK HAVALİMANI’NDAKİ ŞÜPHELİ ARAÇ YANMIŞ OLARAK BULUNDU

Atatürk Havalimanı polisinin, şüphe üzerine durdurmak istediği beyaz renkli clio marka araç dur ihtarına uymayarak kaçtı. Polis olay yerinden kaçan otomobile 2 el ateş etti. Otomobil olaydan yaklaşık 20 dakika sonra Şirinevler yan yolda terkedilmiş halde bulundu.

Atatürk Havalimanı’na gece saat 02.30 sıralarında 34 KU 4412 plakalı beyaz renkli bir clio marka araç giriş yaptı. Nizamiye kapısında bulunan polisler aracı şüphe üzerine durdurmak istedi. Bu nedenle dış hatlar yönüne giden araçla ilgili giriş katında bulunan polislere telsizle bilgi verildi. Polisin dur ihtarına uymayan araç içindeki şüpheli şahıs veya şahıslar, aniden hareket ederek otomobille kaçtı. Dış hatlarda bulunan polislerin araca 2 el ateş ettiği öğrenildi. Bu sırada durumu fark eden Atatürk Havalimanı taksiciler kooperatifinde görevli 3 taksici ise taksileri ile şüpheli aracı takip etti ancak edinilen bilgiye göre araca ulaşamadı.

Şüpheli araç yaklaşık 20 dakika sonra Şirinevler yan yolda terkedilmiş halde bulundu. Edinilen bilgiye göre, aracın başında olduğu görülen kimliği belirsiz 3 kişinin olay yerinden kaçtığı öğrenildi. Yan bölünden yandığı tespit edilen otomobildeki yangını ise çevredeki petrol istasyonunda çalışan bir görevlinin söndürdüğü öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, şüphelileri yakalamak için çalışmalar sürüyor.


Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
rezalet

bu nasıl bir güvenlik sorumsuzluğudur böyle. herifler taa giriş kapısında dur ihtarına uymuyorlar tam gaz taa dış hatlara kadar geliyorlar orada kendilerine 2 el ateş ediliyor sonra yine aynı hızla çıkış yapıp taa şirinevler’e kadar kaçıyorlar ve sonrasında biz ahl’de güvenlik çok iyi diyoruz öyle mi ? ya içinde bomba falan olsa ve patlatılsaydı ne olurdu ? allah korumuş ama bu adamlar nasıl böyle bir şey yapabiliyorlar ve durdurulamıyorlar anlamak mümkün değil !