Atatürk Havalimanı’nda Winter Wonderland Alışveriş Günleri Başladı

Atatürk Havalimanı’nda Winter Wonderland Alışveriş Günleri Başladı

TAV Passport Ana Sponsorluğunda Türkiye’de ilk kez bir havalimanında gerçekleşecek olan “Winter Wonderland Alışveriş Günleri” düzenliyor. Çiçek tasarımının öncü markası Sun Floral School tarafından dekore edilecek Yılbaşı Alışveriş Sokağı, alanında isim yapmış elliye yakın seçkin markanın standlarına yer vererek, havalimanı personeli, yolcuları ve davetlilerine eşsiz bir imkan sunacak. Katılımcılar ve davetliler, seçkin markalardan yüzde 50’ye varan indirimler, hediye kuponları ve eğlenceli aktivitelerle dolu günler geçirme imkanı yakalayacak. Festival mekanının Lounge alanı ise MUDO Concept tarafından tasarlanacak.

Instyle, Trendus, Trendsetter Istanbul ve Gecce.com’un basın sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte ayrıca alanında uzman kişilerce söyleşiler ve imza günleri de düzenlenecek.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Concourse katında 1350 metrekarelik alana kurulacak olan festival, 20 Aralık Çarşamba günü BTA ikram hizmetlerinin leziz sunumlarıyla kapılarını ziyaretçilere açacak. 20-23 Aralık 2017 tarihleri arasında 4 gün boyunca devam edecek alışveriş festivalinde birbirinden seçkin markalar, DJ performansları ve sürpriz aktiviteler, iş, sanat ve cemiyet hayatının davetlileriyle buluşacak. Katılımcılar, aralarında Ramsey, Style Fashion (Marka Holding), Chilia, TeaElife by Elif Gönlüm, Quartz Clinique , Toys e Toys, Chance by Emel Yıldırım, Glamm Co.by Idil Fırat, Hann Karaköy, Fiolas, Linens , Vestel in bulunduğu ünlü marka ve tasarımcılardan eşsiz bir moda seçkisine ulaşma imkanı yakalayacak.

BLISS EVENT&PR, Atatürk Havalimanı’nda 20-23 Aralık 2017 tarihleri arasında kuracağı “Yeni Yıl Alışveriş Sokağı” ile, özgün, çağdaş koleksiyonların, ve aksesuarların sergileneceği eşsiz bir alışveriş ortamı hazırlayacak. Festival, 74 havayolu şirketinin personeli, günlük sirkülasyonu 15.000 olan terminal çalışanı ve davetlilerimize, kendilerine ve sevdiklerine hediye alabilecekleri her çeşit ürün yelpazesi ile buluşma firsatı sunacak. (GeceMekan)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör