ANKARA’DAN ODESA’YA YENİ SEFER

ANKARA’DAN ODESA’YA YENİ SEFER

Pegasus Havayolları, Ankara-Odesa arası sefer koyarak seyahat mesafesini 1.5 saate düşürdü.

14 Temmuz’da Odesa Havalimanı’nda Pegasus Airlines havayolu şirketinin başlattığı Ankara-Odesa hattındaki ilk uçuşun karşılama töreni düzenlendi.

Ukr-ayna.com sitesinin haberine göre; törenden sonra düzenlenen basın toplantısına Türkiye Cumhuriyeti Odesa Başkonsolosluğu’ndan Mutlu Göreli ve Pegasus Airlines Ukrayna temsilcisi Oleksandr Yakovenko katıldılar.

Seferler Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 kez gece saatlerinde (Ankara’dan uçuş saat 1.10, Odesa’dan 3.35) yapılacak. Boeing 737-800 ile yapılan uçuşlar 1 saat 25 dakika sürmekte.

Yeni Odesa-Ankara seferi, Ankara havalimanında Pegasus Airlines’in Adana, Antalya, Bodrum, İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Trabzon, Edremit, Erzurum olmak üzere ülke içi ve Amman, Düsseldorf, Ercan, Stuttgart ve Erbil olmak üzere yurt dışı seferleriyle birleşiyor.

Şimdilik bagajsız yolcular için teklif edilen en düşük gidiş-dönüş bilet fiyatı 100 dolar düzeyindeyken 20 kg’a kadar bagajlı gidiş-dönüş bileti 120 dolar düzeyinde.

Geri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.