2 buçuk saat rötar yapan Onur Air’e yolcularından tepki

2 buçuk saat rötar yapan Onur Air’e yolcularından tepki

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda dün akşam İzmir ve Adana seferleri 2 buçuk saat rötar yapan Onur Air’e yolcularından tepki geldi.

İstanbul Atatürk Havalimanı iç hatlar terminalindeki check in bankolarında İzmir ve Adana seferlerinde 2 buçuk saatlik gecikmenin duyurulması üzerine bir araya gelen yolcular Onur Air aleyhinde sloganlar attı. Eylemin video görüntülerini de kaydeden yolcular bu firmada sıkı sık başlarına gelen rötarların sosyal ve görsel medyada yer verilmesini istediler.

‘Onur istifa’ sloganları ile 20 dakika boyunca iç hatlar terminalini protesto meydanına çeviren yolcular sık sık yaşadıkları bu durumun çözülmesi için firma yetkilerini daha titiz çalışmaya davet ettiler. ’Basın buraya’ sloganlarının da atıldığı Onur Air mağduru yolcuların eylemi diğer yolculardan da destek gördü.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Hakan

Zaten bir sıkıntı var ve sonunda patlak verecek umarım bu patlak verirken yolculara birşey olmaz.Adana-İstanbul seferinde benimde başıma geldi rötar.Uçuş süresince ve kalkıştan önce pilotların anonsu bile duyulmadı.Cabin ekibinin yüzünden düşen bin parçaydı sanırım ücret konusundan muzdaripler.Allah kolaylık versin