featured

Yolcular beklerken restoranta gitti… Uçak birbirine girdi!

Avustralya’da Instagram influencer’ı Matthews uçak rötar yapınca restoranta gitti. Daha sonra sorun beklenenden erken çözüldü ancak Matthews’un dönüşünün uzaması yolcuların sert tepkisine sebep oldu.

Ruby Tuesday Matthews isimli influencer’ın uçuştan önce restoranda oturup midye yiyerek uçuşun gecikmesine yol açması yolcuların tepkisini çekti.

Matthews, Sydney uçuşu 2.5 saat rötar yapınca Ballina Byron Havalimanı’nda beklemek yerine, seyahate çıktığı arkadaşıyla deniz kenarı bir restoranta gitti.

İki çocuk annesi Matthews, burada yediği yemeğin videosunu çekerek sosyal medyada paylaştı.

Ancak bu sırada uçak mühendisi sorunu beklenenden kısa sürede çözmüştü. Bunun üstüne havalimanı personeli kendisini arayarak dönmesini istedi.

Matthews ve arkadaşı uçağın kalkması gereken saatten yarım saat kadar sonra havalimanına döndü. kendisine öfkelenen yolcular “Midyeler nasıldı”, “Güzel görünmek için ne gün ama!” diye bağırdılar.

Matthews anonsu duymadığını belirtti ve Jetstar’ı suçladı. Ayrıca kendisinden daha geç olanlar da olduğunu söyledi.

Instagram’da Williams olayı şöyle anlattı: “Son derece travmatik bir uçuş geçirdim. Teşekkürler Jetstar, beni şaşırtmayı her seferinde başarıyorsun.”

“Üzgünüm ancak gerçekten benim hatam değildi. 7:45’te havalanacağımız söylenmişti ve üst üste toplantılarım olduğu için hiçbir şey yememiştim.

“Ben de ‘yeter artık’ diyerek havalimanını terk ettim ve yemek yemeye gittim. Daha uçuşa iki saat vardı.

“Dışarı çıktım ve ‘havalimanını terk etmeyin’ denen ikinci anonsu duymadım. Yemin ederim ki bunu duymamıştım yoksa havalimanını terk etmezdim. Hıyarın teki değilim, herkese saygım var.”

Jetstar ise konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. (milliyet)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 sene önce

    En iyisini yapmis. Roterde 15 saat dendiginde mesela hava alanlarinda rezil OLANLAR var. Bu KADININ SUCU degl. Tamamen istemsiz olmus

    Cevapla