Yeni Üniformalar Kullanılmaya Başlıyor

Yeni Üniformalar Kullanılmaya Başlıyor

THY kabin memurları tarafından merakla beklenen sorunun cevabı nihayet geldi.

Türk Hava Yolları ekiplere konu ile ilgili bir tebliğde bulundu;

İşte o açıklama;

Değerli Uçuş Ekiplerimiz, Yeni tasarım üniforma ve tamamlayıcı ürünler 06.08.2019 Salı gününden itibaren kullanılmaya başlanacaktır. Ortaklığımıza hayırlı olmasını diler, konuya gereken hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz. Emniyetli uçuşlar dileriz.

Geri

10
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
VAKKO

Üniformalar için ölçümler alındı prova üniformalar giyildi ama gelen üniformaların çoğu ya çok büyük ya da çok küçük. Böylesine bir hata yapan ilgili THY yöneticileri ve Vakko kulaklarını tıkamış durumda. 6 ‘Ağustos’ta yeni üniforma giymeyenler cezalandırılacak’ diyen THY üniforma yönetimi öyle görülüyor ki kendi beceriksizliğini ekiplerin üzerine yıkacak..

Selami

Cezalandırılacak ibaresi nerde yazıyor ben göremedim

Yandık

Yahu Qatar çakması yapmışsınız anladık, içlerini nasıl Qatar çakması yapacaksınız ?

TGS-THY

Acımız var galiba derinden :::))))Amannnnnnnn yine bir Kedi Uzanamadığı Ciğere Mındar Der Olayı……THY yöneticilerinin ellerine sağlık çokta güzel bir üniforma dizaynı yapılmış.

Ayna

Bunlar aynaya bile bakmaz. Dertleri de malum. Altından elbise giydirsen aynı farketmez . Çayı kahveyi bile zorlayarak getirirler. Asli görevlerini unutup, millete biz olmasak şöyle böyle :)) 45 günlük eğitimle arkada duracağına hodri meydan 18 ay çalışımda f/o olarak görelim sizi.

Sxs

Nevin hanım halleder orda oturan kurmaylarıyla

Fatih yıldız

birisi de FO falan olun yazmış oglum doktoru bırak en dandik muhendislik fakultesi bile 4 senede cıkıyor egitimini 8 aydan çarpsan en az 32 ay yapar sen 15 ay pilot diyorsun bi kaybol mk alayınız ya baba parası ya da torpilli mülakat geçişleri

N G

THY nin tarihindeki en rüküş üniformalar.

Fatih yıldız

sadece uzun ucuslar icin uniforma bilip bilmeden yazmayın 10.000 kisinin uniformasini yetistirecek kadar liyakat sahibi insan yok TK da

Pislik

Lacivertte bile pislik göze çarpıyordu . Bunda kim bilir nasıl gözükecek . Kontrollüler gözünüzü açın garııı