YARGISIZ İNFAZ

YARGISIZ İNFAZ

Bilindiği üzere bugün THY ve Hava-İş disiplin komisyonu İskender Çarkcı ile ilgili karar verecekti.  Ancak, İskender Çarkcı kendisine verilen saatte istenilen yerde olmuş ve disiplin kurulunda kendini savunması beklenirken ilginç bir durumla karşılaşmış.

Disiplin kurulu toplanmadan,yani, Çarkcı kaptan savunmasını yapmadan genel müdür imzalı ihraç kararı kendisine tebliğ edilerek imzalaması istenmiş. Bu teamüllere aykırı olan gelişmeden sonra,İskender Çarkcı kendine uzatılan ve genel müdür imzalı tebligatı almadan THY Gisad yerleşkesini terk etmiş.

Bizi izlemeye devam edin….

NOT/ Bu arada haber sitemizde inanılmaz bir yoğunluk yaşanmakta olduğundan zaman zaman aksamalar yaşamaktayız. Bu nedenle siz değerli okurlarımızdan özür dileriz.

Geri

78
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
BRAVO İLKER BEY

UÇUCULAR BİRBİRLERİ İLE PEK ANLAŞAMAZLAR. BELİRLİ KONULAR DIŞINDA TABİİ Kİ. HER NE İSE UYGULADIĞINIZ FEVKALADE KRİZ YÖNETİMİ UYGULAMASI İLE ( CPT. .ÇARKÇI’ NIN İŞ AKDİNİN FESHİ ) BU ZÜMREYİ DAYANIŞMA İÇİNDE SOKTUNUZ . İŞTE ŞİMDİ HAVA SEN’İN ÇOĞUNLUĞUN DESTEĞİNİ ALACAĞINA İNANABİLİRSİNİZ. EĞER BU UYGULAMAYI, DANIŞMADAN BİZZAT KARAR VEREREK YAPTINIZ İSE, HAVA SEN’İN KAZANMASI SİZİNDE ŞİRKETTEKİ SONUNUZ OLACAKTIR. ZİRA TEPEDEKİLER BU DENLİ BÜYÜK BİR STRATEJİK HATAYI AFFETMEYECEKTİR.

Engncentr

Öyle birşey olmayacak. Sen hiç merak etme

Temsilci'ye cevap

‘sen gel 1962 yılında kurulmuş havacılığın mihenk taşı olmuş bir sendikayı’ diye başlayınca da çok haklısınız ancak bu kamyoncular da ne oluyor anlamadım. 1962 yılından beri mi bu kamyoncular aidatların %85 ini ödeyen uçucu ekiplerden daha fazla delege çıkarıyor???? Şeyyy sayın Temsilci benim bir sorum daha olacak: Hava-iş havacılık çalışanşarının sendikası mı yoksa kamyoncuların sendikası mı? Sanırım kamyonların her dingilindeki lastiklerin havası biraz fazla gelmiş olacak ki kamyoncular da HAVA-İŞ sendikasına katılmış…..!!!!!

açıklama

havasen açıklama konusunda sınıfta kaldı gerçekten. gruptan son 12 saatte 100 kişi ayrıldı ama ne bir açıklama ne de başka bir şey var. üyeleri bilgilendirmeden nasıl yola devam edeceğiz?

Cmc

Yusuf yusuf yusuf hava is dönusler baslamis hayirdir.

Kokpit

Cmc değil kamyonun markası GMC olacak.

Asena

Merhaba Hava-Sen üyeleri ve Hava-Sen sevdalıları,
Öncelikle durmak yok yola devam. Bütün bu kıyımlara rağmen üye sayımız artıyor. Bir avuç muhalifi korku dağları sarmış durumda. Çarkçı Kaptanıma ve ekibine şapka çıkarıyorum. Bu camianın yüreği sizinle beraber merak etmeyin. Bu arada öyle her lafa maydonoz olan erkek müsvettelerine de aldırmayın. Öyle ismini saklayıp üfürmekle erkek olunmuyor. Tarih ve bilim bunları omurgasız sürüngenler olarak tanımlıyor. Bunlar her devirde çıkar ama uzun ömürlü olamazlar. bunların hepsi. Hoşt dedikçe daha çok havlarlar.

Hahahaaaa

Hadi ordan yalancı ,üye sayısı 3000 in altına indi diyemedin tabi ,telegram bile bitti tükendi. İlk zamanlar aslan kesilen kaptanlar sus pus oldu kediye döndü.

10.KÖY

Atılan arkadaşlarınıza sahip çıkın.2013 genel kurulda yapamadığınızı şimdi yapın!Önce kendinize sonra birbirinize güvenin ve kenetlenin!Birliğiniz her türlü zorluğu yenebilecek güçte.Unutmayın!

Ventilation

ucucu ekibi anlıyacak, belediye kökenl insanlardan ne bekliyorsunuz ki

Sadık Gürbüz

Yıkılır köprüler yıkılmaz değil, Yakılır gemiler yakılmaz değil…

Engncentr

Hadi bakalım dananın kuyruğunun kopma yeri ve vakti şu 24 saattir. 305 teki gibi mi yapacaksınız yoksa gereğini mi !!!! Yapacaksınız

Engncentr

24 saat doldu. Sizde bi kaşık olmaz. Karga bohh yemekten vazgeçmez. Hadi naşş kamyon-iş e geri.

SON GEMİ

Sevgili arkadaslar.mahkeme TEC iskolunu degistirdiginde tatli bal denilen illet bize gelin turk metali orgutleyeli dedi.kimdir turk metal uyeyle isi olmayan butun isi aidat olan bir sendika.temsilcileri bile is yerinden degil disaridan atanir.mualif bir gurup gorurse hemen İK ya isimler gider isine son verilir.tamamen aidat uzerine kurulmus eskiya gibi pala biyikli arkadaslarin golgesi altinda zulum tehdit vede en onemlisi isverenle beraber calisan bir sendika anlayisindan bahsetmek istiyorum.HAVA İS gibi koklu bir sendika malesef TURK METAL sendikasini dustur edinmis onun golgesinde gitmekte tek fark is kollari farkli.calisanlar olarak bu size esasinda bir firsat.HAVA SEN calisanin sendikasi olacak.HAVA İS le goreceginiz daha cok… Devamını oku »

Korumalı

Doğru,aidatları önce misline çıkarıp,sonra yarım misli arttıran,geçmiş dönemin hesabını veremeyen koruma ordudu ile dolaşan ve üyelerine yakılmayan bir sendika bu.