Yağmur Sarıoğlu’nun Uçak İndirdiği Görüntü Büyük Beğeni Topladı

Yağmur Sarıoğlu’nun Uçak İndirdiği Görüntü Büyük Beğeni Topladı

Futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu’nun Atatürk Havalimanı’na uçak indirdiği görüntüler sosyal medyada büyük beğeni kazandı.

Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu’nun pilot olan eşi Yağmur Sarıoğlu, Atatürk Havalimanı’na uçak indirdiği anı kayıt altına aldı ve bu görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Yağmur Sarıoğlu’nun paylaştığı görüntüler kısa zamanda beğeni rekor kırdı.

Geçtiğimiz yaz sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’la yaptığı hızla adından söz ettiren Yağmur Sarıoğlu, uçuştan paylaştığı videoya “Kuyruk rüzgarı ile iniş” notunu düştü.

Yağmur Sarıoğlu’nun paylaşımı 28 bin kişi tarafından görüntülendi.

 


Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Alp

Hayatimda boyle sorumsuzluk gormedim sizde bunu iyi bir haber gibi yayinlamissiniz daha trafik kurallarini uymayo beceremeyen araba kullanarak bile insanlarin hayatini riske atan sorumsuz bir simarigin Pilot olarak calistiran sirketede bravo boyle kanunsuzluk insaniyetsizlik gormedim. Allah yardimciniz olsun

Alp bey; Airlinehaber de çıkan her haber, bizim tasvip ettiğimiz anlama gelmez. Haber bizim değil haber alıntıdır ve okurlarımıza her haberi sunar onların yorumlarını alırız. Biz ise gerekirse bu haberde yazılanları köşe yazılarımızla değerlendiririz. Siz ne güzel değerlendirmenizi yapmışsınız bizde onaylayıp okurların bilgine sunmuşuz. Problem nerede?