Wizz Air’den İzmir’e Yeni Seferler

Wizz Air’den İzmir’e Yeni Seferler

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Wizz Air’in Bükreş’ten gerçekleştirdiği uçuşu törenle karşıladı. Wizz Air, sezon boyunca İzmir-Bükreş rotasında haftanın üç günü karşılıklı direkt uçuş gerçekleştirecek.

TAV Havalimanları tarafından işletilen İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Wizz Air’in dün (28 Haziran) Bükreş’ten gerçekleştirdiği ilk uçuşu karşıladı. Wizz Air, 20 Ekim 2024’e kadar pazartesi, cuma ve pazar olmak üzere haftada üç gün İzmir-Bükreş arası direkt uçuş gerçekleştirecek.

TAV Ege Genel Müdürü’nden Açıklama

TAV Ege Genel Müdürü Erkan Balcı, “Beş yıl aradan sonra İzmir-Bükreş arası direkt uçuşların yeniden başlamasından dolayı mutluluk duyuyoruz. İzmir’i direkt uçuşlarla tüm dünyaya bağlamak için paydaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Dünyanın her yerinden gelen yolcularımızı karşılamayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Bu yeni seferler, İzmir ve Bükreş arasında seyahat etmek isteyen yolculara büyük kolaylık sağlayacak ve iki şehir arasındaki turizm ve ticaret ilişkilerini güçlendirecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Sanki yeteri kadar uçağı var da yeni frekans açıyor. 2-3 gündür IST-LGW’yi iptal edip duruyor. Gereksiz memnuniyetsizlik kaynağı.

    Cevapla