Vural Öger’den Veda Mesajı

Vural Öger’den Veda Mesajı

Almanya’daki en eski Türk tur operatörlerinden Vural Öger, ilk şirketi Öger Tours’u  iki yıl önce Thomas Cook’a sattıktan sonra geçen yıl kurduğu V.Ö. Travel  iflas etti. Vural Öger’in paylaştığı veda mesajı aşağıdadır.

Şirketimiz kurulmuş olduğu 1972 yılından beri sizlerle heryıl başarılarını paylaşmıştır. Sizlerin desteği ile Türkıye’deki bütün Anadolu hatlarını ilk olarak birer birer programına almıs ve onlarca sene Avrupa’dan Türkiye’ye en fazla yolcu tasıyan uçak seyahat şirketi olmuştur. Almanya’da ve Türkiye’de bütün Uçak şirketlerinin partneri olarak büyük bır proglamla mılyonlarca müşterıyi en iyi ve en kaliteli servıs vererek memnun etmistir.
Sizlerinde takip ettiginiz gibi son zamanlarda yasanan malum sebeplerden dolayi kisa zaman da alternativ program yaparak seferleri düzenlemek maalesef olmadi. Alternatif bulamamız neticesinde şirketimiz bu şartlarda devam etmesi mümkün değildir. Büyük bir üzüntü içinde 43 senedır faaliyette olan ve bir tarih yazmış olan şirketimizi kapatma mecburıyetinde olduğumuzu bildiririz. 4 Ocak 2016 tarihınden itibaren şirketimiz faaliyetine son vermistir. Hepinize tek tek bize olan güven ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerle unutulmaz günler geçirdik, bir aile gibi birbirimizi sevdik, başarılarımızı paylastık.
Bu hayatta herşeyin bir sonu var. Bir devir bitiyor. Çok ama çok üzgünüz.
Hepinizi tek tek candan, kalbden kucaklarız!

Not: Merkez büro ve şubeler önümüzdeki günlerde telefonlarınız ve sorularınız için emrinizdedir

 Vural Öger


Geri

10
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
majesty göynük

maaşlar nerede

majesty göynük

Ekim 2015 maaşımız içerde ne yapacağız..?

Selen

41 gün oldu 3 aylık maaslarimiz ödemediniz ekim kasım aralık maaşları ve tazminatları ödemediniz yazık vallahi bide kişisel varlığı etkilenmemis diye dergilere söyleşi yapıyo yazık sana

Pizza

Vuraloger beyefendi! ! ! Hakkımızı ödemeden yok oldun piyasadan antalya çok çekti senden hayırdır kızın Nina da Kayıp 3 aylık maaşları mızı ödemeden iflas gösterdiler majesty hotel çalışanları olarak sizleri kiniyorum

Iflas

Yazıklar olsun sana turizm duayeni ! Vural bey! Isleri maaşlarını hemde 3 aylık ödemeden kaçtı piyasadan hakkımı helal etmiyorum

mağdur. .

Biz yaz sezonu için biletimiz i almıştık ve odememizide yaptık. bizim şimdi biletimiz yandım? ? paralarımiz i alamiycazmi??

Anonim

Biz yaz için biletlerimiz i aldık ve parasini da odedik.peki bizim biletimiz ve paralarımiz ne olacak şimdi. Bunun da açıklamasını yazarmisiniz??

Olmaz olsun

Planli bir iflas. Paul Schwaiger sunexpressten ayrildiktan sonra sirketin artik kendisine peskes cekilmeyecegini gördü ve 20 milyon takti.

maas

Vural bey veda mesajının altına 3 aydır ödenmeyen personel maaşları hakkında bi açıklama yaşadınız balı ekim kasım aralık maaşları bilmem anlatabilir mi

olmaz

Maaslar kuş oldu