”VİZE KARARININ KISA SÜREDE ÇÖZÜLECEĞİNE İNANIYORUM”

”VİZE KARARININ KISA SÜREDE ÇÖZÜLECEĞİNE İNANIYORUM”

TRT yayınına katılan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın’dan son dakika açıklaması… Kalın, ABD ile yaşanan krizin kısa sürede biteceği sinyalini verdi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, katıldığı televizyon yayınında ABD ile yaşanan vize krizini değerlendirdi. Ankara ve Washington arasındaki görüşmelerin iyi yönde ilerlediğini aktaran Kalın, krizin kısa sürede çözüleceğine inandığını belirtti.(milliyet)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
sayın kalın
2 yıl önce

Abd,Kanada vatandaşı kapıda vize alıyor, ab ülkelerinin çoğunun vatandaşların çoğu sadece kimlikleriyle ülkemize gelip 9 ay çıkmadan kalabiliyor yetmiyor bir de yeni çıkan kanunla vergisiz ev,arsa alabiliyorlar peki ya biz ? Mütekabiliyet bu mudur? Ayrıca bilhassa ab üyesi ülkeler vize aracı kurumlarla ortak vatandaşı resmen soyuyorlar,bunun için ne yaptınız veya ne yapacaksınız? Mesela Fransa,Hollanda vs vize aracı kurumu vize ücreti harici 26 euro hizmet bedeli alıyor, para üstünü euro olarak vermiyor,kendi belirlediği kur üstünden tl olarak veriyor ve madeni euro da ne kabul ediyor ne veriyor! Hizmet bedeli 26 euro dikkat edin 25 değil niye işte bu sebepten milleti biraz… Devamını oku »