featured

Virgin Atlantic 37 Uçuş Dışındaki Tüm Uçuşları İptal Etti

Özellikle İngiltere’de koronavirüs vakaları artıyor. Bu yükselen ikinci dalgayla mücadele etmek için, İngiltere’de yeni bir dizi ulusal ‘tecrit’ kısıtlaması yürürlüğe girdi. 5 Kasım’dan 2 Aralık’a kadar yürürlükte olan bu kısıtlamalar, İngiliz havayolu Virgin Atlantic’in yeni duruma uyum sağlamak için uçuş programını önemli ölçüde düşürdüğü görülüyor. Havayolunun gözden geçirilmiş programının nasıl görüneceğini inceleyelim.

Virgin Atlantic, 14/15 varış noktasını içeren haftalık 37 varış noktasına seyreltilmiş olarak sefer yapılacak.

EasyJet ve Emirates gibi diğer havayollarına katılan Virgin Atlantic, yeni kısıtlamaların ve müşteri talebinde beklenen düşüşün doğrudan bir sonucu olarak uçuşlarını azaltıyor. 8 Kasım’dan 3 Aralık’a kadar geçerli olan revize edilmiş program, yolcu uçuşlarını geçici olarak azaltacak. Bir Virgin Atlantic sözcüsü Simple Flying sitesine şu açıklamayı yaptı:

“Bir müşterinin uçuşunu iptal edersek, onlarla iletişime geçeceğiz ve müşterinin yeniden rezervasyon yapma veya geri ödeme talep etme seçenekleri olacak. Müşterilerimize verdiğimiz her türlü hayal kırıklığı veya rahatsızlıktan dolayı özür diler ve bu olağanüstü koşullarda gösterdikleri sabır için müteşekkiriz.

Sözcü ayrıca, “havayolunun yalnızca kargo (cargo only) operasyonlarının başarısı üzerine devam edeceğini, bu hizmetler küresel tedarik zincirinin yol almasına yardımcı oluyor” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 4 sene önce

    Biz havacılar “müşteri” değil, “YOLCU” deriz! Çevirisini de öyle yaparız.

    Cevapla