Ukrayna Havayolları’ndan İstanbul uçuşlarında kampanya

Ukrayna Havayolları’ndan İstanbul uçuşlarında kampanya

Kampanya çerçevesinde biletlerin 31 Mayıs tarihine kadar alınması gerektiği kaydedildi.

Ukrayna Uluslararası Havalyolları (UIA), Kiev ve Ukrayna şehirlerinden Borıspil havaalanında aktarmalı Frankfurt, Viyana, Berlin, İstanbul ve Kahire’ye uçuşlarda özel fiyat uyguluyor.

Kampanya çerçevesinde İstanbul’a uçuşların Kiev’den ve Kiev aktarmalı Lviv, Harkiv, Odesa, Vinnitsa, ivano-Frankivsk, Herson ve Çernivtsi’den mümkün olduğu belirtildi. Gidiş-dönüş fiyatlarının 3100 grivnadan (yaklaşık 119 dolar)  başladığı bildirilirken, en ucuz fiyatların Lviv, Harkiv ve Odesa’dan yapılan uçuşlarda olduğu kaydedildi. Biletlerin 31 Mayıs’a kadar alınması gerektiği, uçuşların14 Haziran’dan önce yapılması gerektiği bildirildi.

avianews.com’un haberine göre, Kiev’den Frankfurt’a gidiş-dönüş bilet fiyatının 2700 grivnadan (yaklaşık 104 dolar) başladığı belirtilirken, biletlerin 31 Mayıs’tan önce alınması gerektiği, uçuşların ise 1 Temmuz 2018’den 15 Ocak 2019’a kadar yapılması gerektiği belirtildi.

Kampanya çerçevesinde Viyana’ya gidişlerin sadece Kiev’den mümkün olduğu kaydedilirken, biletlerin gidiş-dönüş 3100 (yaklaşık 119 dolar) grivnadan başlayan fiyata satıldığı bildirildi. Kampanya fiyatı 21 Ekim 2018’den itibaren yapılacak uçuşlar için geçerli.

Kiev-Berlin uçuşları için gidiş-dönüş  kampanya fiyatı 4900 grivnadan (yaklaşık 188 dolar) başlıyor. Kampanya çerçevesinde biletler 1 Temmuz – 14 Aralık 2018 arası uçuşlar için 30 Haziran’a kadar satılıyor.

UIA, Kahire’ye uçuşlarda indirimli fiyatlar hem Kiev-Kahire direkt uçuşlar için hem de Vinnitsa, Ivano-Frankivsk, Harkiv, Herson, Lviv ve Chernivtsi’den yapılan uçuşlar için geçerli. Gidiş-dönüş bilet fitaları 4200 grivnadan (yaklaşık 161 dolar) başlıyor (En ucuz fiyat Kiev ve Vinnitsa’dan yapılan uçuşlar için). Rezervasyonların 31 Mayıs tarihinden önce yapılması gerektiği, uçuşların da 14 Haziran’a kadar yapılabileceği belirtildi.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.