UÇAKTAN 17 KİŞİ BİRDEN İNDİRİLDİ

UÇAKTAN 17 KİŞİ BİRDEN İNDİRİLDİ

Düsseldorf – Kütahya uçağı Bulgaristan’a zorunlu iniş yaptı. 17 yolcunun zorunlu uçağı terk etmesi gerektiği anons edilince uçakta büyük gerginlik yaşandı.

Almanya’dan havalanan uçakta yaşananlar pes dedirtti. Düsseldorf – Kütahya seferini yapan uçakta bir yolcunun kalp krizi geçirmesi sonucu Bulgaristan’a zorunlu iniş yapıldı. ATV haberde yer alan habere göre sağlık ekipleri rahatsızlanan yolcunun imdadına yetişti. Ancak bu sefer yaşanan gerginliğin stresini kaldıramayan bir hostes de rahatsızlandı ve uçaktan inmek zorunda kaldı.

Bir hostesin eksilmesiyle kurallar gereği uçaktaki yolcu sayısının da azalması gerektiğini açıklayan pilot, 17 yolcunun uçaktan inmesi gerektiğini anons ettirdi. Verilen bilgiye göre 17 yolcu otobüsle İstanbul’a götürülecek ve her birine 500 Euro verilecekti. Ancak uçaktan kimin inmesi gerektiği konusunda yolcular arasında bir anlaşmazlık yaşandı. Kimse inmek istemeyince tansiyon yükseldi. Bağıranlar ve pilota tepki gösterenler oldu. Ancak uzun bir süre sonra uçağın havalanamayacağı anlaşılınca güçlükle 17 gönüllü yolcu bulundu.

Yolcuların inmesinin ardından uçak Kütahya’ya doğru havalanabildi. Haberde uçağın hangi havayolu olduğu yönünde bir bilgi verilmedi. Ancak inmek zorunda kalan yolcular havayolu şirketi hakkında şikayetçi olacaklarını belirttiler.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.