Uçakta Uyuyan Kadını Eşinin Yanında Taciz Etti, İnişte Tutuklandı

Uçakta Uyuyan Kadını Eşinin Yanında Taciz Etti, İnişte Tutuklandı

Las Vegas Detroit seferi yapmakta olan Spirit Airlines uçağında bir yolcu, yanındaki koltukta uyuyan kadını tacizden tutuklandı.

The Independent’ın haberine göre, 34 yaşındaki Prabhu Ramamoorthy bir gece uçuşu sırasında yan koltuğunda oturmakta olan kadını uyurken taciz ettiği gerekçesiyle havalimanına inişte tutuklandı.
Habere göre, ABDde geçici bir vize ile yaşamakta olan Hint vatandaşı Ramaamoorthy, 3 Ocakta Las Vegastan kalkıp Detroite iniş yapan uçakta yanında oturmakta olan 22 yaşındaki kadını  kendi eşi de diğer yanında oturmaktayken  taciz etti.
Taciz kurbanı kadın güvenlik güçlerine, uyandığında pantalonu ve gömleğinin düğmelerinin açık olduğunu ve adamın ellerinin pantalonunun içinde olduğunu söyledi.

Federal Savcı, Ramamoorthyn’in tacize kurban uyandığında son verdiğini ve kadının olayıuçuş görevlilerine bildirerek resmi şikayette bulunduğunu aktardı. Uçuş görevlileri kadını uçağın arka kısmında alarak kendisine yeni bir koltuk ayarladı ve tacizle suçlanan Ramamoorthy Michiganda havalimanına inişte tutuklandı.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.