Uçakta Tiksindirici Görüntüler

Uçakta Tiksindirici Görüntüler

Uçuş sırasında ‘rahatsız edici’ bir şey yapan bir yolcunun videosu yayıldı. İnsanlar, bu durumu çok rahatsız edici buldu.

İnsanların, uçaklarda ilginç şeyler yaptığını görmüşsünüzdür. Ama bu yolcunun yaptığı ve rahatlığı büyük ölçüde rahatsız edici. Bir yolcu uçuş sırasında ‘en rahatsız edici’ şeyi yaptıktan sonra rahatsız edicilikte altın madalya kazanmış olabilir.

Yazar Alafair Burke, yakın zamanda yaptığı gezi sırasında kabinin duvarında çıplak ayakları olan bir adamı yakaladığı videoyu Twitter’da paylaştı. Ve bu tek başına muhtemelen insanları mahvetmek için yeterli olsa da, adam sadece ayaklarını duvara dayamakla kalmadı. Durum daha da kötüleşti.

Adam önündeki dokunmatik ekranlı televizyondaki film seçenekleri arasında gezinmek için ayak parmaklarını kullanmaya başladı. Çekimleri 12.000 takipçisi ile Twitter’da paylaştı ve video kısa sürede yayıldı.

Binlerce kişi tweet hakkında yorum yaptı, adamın davranışlarından tiksinme duygusunu paylaşan insanlar, model Naomi Campbell’ın bir uçuştan önce daima antibakteriyel mendillerle bulunduğu yeri silip süpürdüğü videoyu paylaştı.

Gelen yorumlardan bazıları ise şöyleydi:

“Bu, Twitter’da gördüğüm en rahatsız edici şey.”

“Naomi Campbell’ın uçağa dokunduğu her şeyi silmesinin nedeni budur. Onun tavsiyelerine uyuyorum çünkü bu insanlar iğrenç.”

“Bu kişi interpol tarafından yakalanana kadar dinlenmeyeceğim.”

Bununla birlikte, bir kullanıcı yargılayıcı cevaplardan etkilenmemiş ve alternatif bir görüş paylaştı:

“Herkesin bu konuda yargılayıcı olduğunu, kesinlikle gösterilenlere dayanarak, bu kişinin öne eğilmek ve ellerini bunun için kullanma yeteneklerini engelleyen bir kas bozukluğu olup olmadığını bilmiyoruz” dedi. (MYNET)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments