featured

Uçakta kriz: Kadın yolcuyu polis indirdi

Napoli’den Liverpool’a giden İngiliz easyjet’e ait uçakta bir yolcu tuvalette sigara içmesi nedeniyle uçaktan polis eşliğinde çıkarıldı.

Yolculardan biri, başka bir kadın yolcuyu kabin ekibine şikayet etti. Şikayet edilen kadın yolcu, uçağın tuvaletinde sigara içiyordu.

Uçak indiğinde kabin ekibi hiçbir yolcunun ayağa kalkmasına izin vermedi ve kısa bir süre sonra iki polis memuru uçağın içine girdi. Cep telefonuna yansıyan görüntülerde kadın yolcu iki polisin eşliğinde uçaktan dışarı çıkarılıyor.

Kadının dışarı çıkarılmasının ardından kaptan pilot “Tüm yolculara sabırlı davrandıkları için teşekkür ederiz. Yolcu tuvalette sigara içerek bütün uçağı tehlikeye soktu.” anonsunda bulundu.

‘TUVALETE DOĞRU KOŞUYORDU’

Görgü tanıklarından biri ‘Kadını gördüğümde titreyerek tuvalete doğru koşuyordu. Tuvaletin kapısını bir anda yumruklamaya başladı. Hasta olduğunu düşünüyordum” dedi.

Polis olayla ilgili, 30’lu yaşlarında bir kadın uçaktan polis eşliğinde indirildiğini belirtirken, yolcunun tutuklanmadığı sözlü olarak uyarıldığı açıklamasını yaptı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir