Uçakta Ayrılan Çiftin Başına Gelenler

Uçakta Ayrılan Çiftin Başına Gelenler

Geçtiğimiz aylarda yaşanan bir olay herkesi hayrete düşürdü. ABD ‘de New York seferini yapmakta olan bir uçakta yaşananlar şu sıralarda sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı. Kız arkadaşını terk etme kararı alan bir genç yaşanan bu büyük hezeyanın sadece ikisi arasında kaldığını sanıyordu ancak Kelly Keegs adında uçağın bir başka yolcusu olanı biteni twitterdan yayınladı.

Görüp duymakla da kalmayan Kelly Keegs, olan biteni Twitter üstünden @keegs141 adlı hesabından yayınlıyordu.

 

Kelly Keegs: Fotoğraftaki çocuk az önce kız arkadaşına “senden ayrılıyorum” dedi. Kız ağlamaya başladı…

Genç: Sana gerçekten dayanamıyorum. Yanında olamam. Yapabilsem yerimi değiştirirdim. Bu gerçekten senin için bir sürpriz mi oldu?

Kız Arkadaşı: Harika! Gerçekten harika! Seninle bu lanet uçağa binmek için fazladan 40 dolar verdiğime gerçekten memnun oldum!

Genç: Umurumda değil, eminim senin de umurunda değildir.

Kız Arkadaşı: Bu haksızlık! Ben bunu mu hak ettim? Neden beni terk ediyorsun? Ben böyle bir kadın olmak istemiyorum. Ben en iyi arkadaşım olmanı istedim ama buna izin vermedin! Bana gerçekten bunu mu yapacaksın? Diğerleri gibi yavaşça hayatından çıkartıp atacak mısın? Neden üzgün olduğumu hiç anlamadın, benim her şeyimden nefret ettin! Bu iş neden bu kadar kolay senin için? Benden ne istedin?

Genç: Sakin olman lazım…

Kız Arkadaşı: Bunun gerçekten bir yerlere varacağına emindim. Bunu düşündüm buna inandım.

Genç: Pekala lanet olsun seni bu kadar özel yapan şey ne ki?

Kız Arkadaşı: Gerçekten konuşmaya ara verebilirsin. Kapa çeneni! Charlotte’a soracağım, ona eve döndüğümüz dakikada soracağım bakalım hikayeleriniz örtüşecek mi?

Genç: Bunu artık gerçekten tartışmak istemiyorum.

Kız Arkadaşı: Demek öyle! Senin için zaman harcamaya değmiyorum öyle mi?

 

Kelly Keegs’in olaya yorumu ise şöyleydi: Hayatımdaki en keyifli uçak rötarını yaşıyorum. Charlotte da kim, nasıl bir skandal? 50 dakika boyunca Vodka ve Bloody Mary eşliğinde bunları izledim. Ve şu anda fingirdiyorlar! Şaka yapmıyorum!
Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments