Uçak tuvaletinde kabin memuruna cinsel istismar!

Uçak tuvaletinde kabin memuruna cinsel istismar!

Yeni Zelanda’dan Avustralya’ya gitmek için bindiği uçakta hostese cinsel istismarda bulunan 26 yaşındaki adam, mahkemede ilişkiye girme arzusun bastırmadığını söyledi.

Yeni Zelandalı 26 yaşındaki Greyson Murphy, Melbourne Havalimanında uçağa binmek üzereyken bir hostesin tuvalete girdiğini görünce peşinden gitti. Tuvalatte kadına tecavüz eden adam, mahkemede ilişkiye girme arzusun bastırmadığını söyledi.

KURTULMAK İÇİN TEKME ATIP BAĞIRDI

Murphy, hostesin arkasından yaklaşıp zorla elbiseleri yırtıktan sonra tecavüze kalkıştı. Hostes, Murphy’e tekme atarak ve bağırarak tecavüzden kurtulmaya çalıştı.

KADINLARLA İSTEKLERİ DIŞINDA İLİŞKİYE GİRMEK HOŞUNA GİDİYOR

Olay yerine gelen polis, sapığı gözaltına aldı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Murphy, kadınlara dokunma arzusunu ve kadınlarla istekleri dışında ilişkiye girme isteğini engelleyemediğini bu yüzden böyle bir şey yaptığını söyledi. Tutuklu yargılanan Murphy’in 15 yıl hapis cezası alması bekleniyor.

DAHA ÖNCE DE BİR KADINA TECAVÜZ ETMİŞ

Murphy’nin üç yıl önce Bali adasında da bir kadına tecavüz ettiği ve yakalanmadan önce Avustralya’ya kaçtığı öğrenildi. (metro.co.uk)

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.