Yolcu gaz çıkarınca uçak acil iniş yaptı

Yolcu gaz çıkarınca uçak acil iniş yaptı

Hollanda havayolları Transavia’da yaşlı bir adamın sesli gaz çıkarması yüzünden çıkan anlaşmazlık yüzünden Viyana’ya acil iniş yapmak zorunda kaldı.

Hollandalı bir havayolu şirketi olan Transavia’nın Dubai seferinden dönüşünde yaşlı bir adamın defalarca sesli gaz çıkarması yüzünden rahatsız olan yolcuların şikayeti üzerine artan tartışmalar yüzünden Viyana’ya acil iniş yapmak zorunda kaldı.

Uçak personelleri etik kurallara uymayan yaşlı adamı uyarmak yerine, yaşlı adamın davranışları yüzünden rahatsız olan yolculara pilot tarafından yapılan uyarılar yüzünden tartışma büyüdü. Uçağın acil iniş yapması sonrasında, polis memurları yaşlı adamdan rahatsız olduğu için uçak personelleri ile tartışan iki bayan yolcuyu gözaltına aldı ve yaşlı adamın seyehatine izin verdiler.

Şirket sözcüsü, “De Telegraaf” ile yapılan görüşmedeki tüm iddiaları reddetti: “Bu kesinlikle kabul edilemez” dedi. “Ekibimiz güvenliği sağlamalı.” Ve eğer yolcular bir güvenlik riski oluşturuyorsa, çalışanlar müdahale etmek için eğitilmişlerdir.

Havayolu da dördünde bir seyahat yasağı getirdi. Gelecekte hava yolu ile uçmalarına izin verilmiyor. Buna ek olarak, Viyana’daki mola ücretini geri almak isteyip istemediklerini değerlendireceklerdir. denildi.. (kamupersoneli)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lee Glasgow
1 yıl önce

Şimdi bu haber very old news. Nostalgie mi yapuyosunuz yoksa çookkk geç mi kaldınız