featured

Uçak mide bulandıran olay! Rötar yaptı ama sebebi hava koşulları değildi

 

Londra’dan kalkan ve Nijerya’nın Lagos kentine seyahat eden bir Boeing 777-336 British Airways yolcu uçağı, bir yolcunun yere dışkılaması ve sonra bunu koltuklara bulaştırması nedeniyle ertelendi. Kabin görevlilerine oldukça zorlu bir temizlik işi çıkaran bu durum, sosyal medyada gündem oldu. Yolcular için ise alternatif bir uçak ayarlandığı bildirildi.

Yolcunun biniş esnasında pantolonunu sıyırıp mutfak zeminine dışkıladı. Daha sonra dışkısının üzerine oturup onu boylu boyunca mutfak zeminine ve uçak koridorunun halılarına sürttü. Olay burada bitmedi çünkü yolcu o halde uçaktan aşağı inmeye başladı.

Olayı inanılmaz derecede ciddiye alan yetkililer, uçağı temizlemek için uçuşu ertelemek durumunda kaldı. Raporlarında “Perdeler ve halılar ciddi şekilde kirlenmiş. Hijyenik bir biyolojik tehlike olması nedeniyle, derin bir temizlik gerçekleştirilmesi ve uygun şekilde denetlenmesi ve onaylanması oldukça önemli. ” yazılıydı.

British Airways de olayla ilgili yaptıkları açıklamada “Müşterilerimizden uçuşlarındaki gecikme için özür diledik ve yolculuklarına devam edebilmeleri için alternatif bir uçak ayarladık.” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 3 ay önce

  En sevdiğim arkadaşım 200 TL iddiaya girersek kabine yapacağını söylemişti, iyiki iddialaşmamışım.

  Cevapla
 2. 3 ay önce

  Yolcu, British Airwayse çok ama çok kızmış, uçağa girince “ben böyle havayolunun uçağının tam ortasına…..” demiş veee….o uçağa boy abdesti aldırmaları gerekecek gibi.

  Cevapla
 3. 3 ay önce

  B0k gibi uçuş olacakmış az kalsın.

  Cevapla