UBER İLE TİCARİ BİR ANLAŞMAMIZ YOKTUR

UBER İLE TİCARİ BİR ANLAŞMAMIZ YOKTUR

İGA Havalimanları İşletmesi tarafından bugün basında çıkan uber ile ilgili haberler hakkında açıklama yaptı.

İGA Havalimanları İşletmesi tarafından yapılan açıklamada;

Bugün, çeşitli yayın organlarında yer alan haberlere ilişkin İstanbul Yeni Havalimanı taksi hizmetine yönelik basın açıklaması yapılması gerekliliği doğmuştur.

İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşasını ve 25 yıllığına işletmesini üstlenen İGA, havalimanının operasyona başlamasıyla sunulacak taksi hizmeti için, “34 No’lu Taksiciler Kooperatifi” ile çalışmak üzere anlaşma sağlamıştır. İstanbul Yeni Havalimanı’nı yolcu deneyimi konusunda “dünyanın en önemli havalimanı” haline getirmeyi hedefleyen İGA, bu anlayışla daha önce görülmemiş bir taksi hizmeti için yeni standartlar paketi belirlemiştir. Tamamlandığında “dünyanın sıfırdan yapılan en büyük havalimanı” olacak İstanbul Yeni Havalimanı’na yakışır bir hizmet vermek hedefiyle “34 No’lu Taksiciler Kooperatifi” ile gerçekleştirilecek sözleşmeye pek çok yeni standart eklenmiştirOrtak karara bağlanan yeni standartlar, sıklıkla denetlenecek ve yolculara en iyi hizmetin verilmesi konusu üzerinde titizlikle durulacaktır.

İGA, “34 No’lu Taksiciler Kooperatifi” ile yapacağı sözleşmenin son safhasında bulunmaktadır; onayların tamamlanmasının ardından sözleşme imzalanarak gerekli açıklamalar yapılacaktır.Bu noktada, haberde bahsi geçen şirket ile herhangi bir görüşme yapılmamış, anlaşmaya varılmamıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İGA Havalimanları İşletmesi

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
UBERCI

Abicim yapin anlasmanizi, yeni havalimanimiza yakisir bir uber hizmeti olsun. Neden son derece basarili bu hizmetten musterileri mahrum ediyorsunuz.

Fo 77

Uber çağırmaya biz ve yabancı turistler devam edicez.Sizin asık suratınızı leş arabanızı kullanmayacam.Kabadayılık insan dövme sanatlarında uzmanlaşmıssınız.Güzel yetiler bunlar.

faruk sürmeneli

34 nolu Atatürk havalimanı taksicileri;
100 dolara müşteri aldığınız günleri unutmadık, kısa mesafeyi
beğenmeyen kabadayılar.