TÜRKMEN AIR FAALİYET ALANINA UÇAK İŞLETMECİLİĞİNİ DE EKLEDİ

TÜRKMEN AIR FAALİYET ALANINA UÇAK İŞLETMECİLİĞİNİ DE EKLEDİ

Türkmen Havacılık A.Ş. yayınladığı basın bildirisiyle faaliyet alanlarına uçak işletmeciliğini de eklediğini duyurdu. Bildirinin tam metnine aşağıda yer verilmiştir.

2008 yılından beri faaliyet gösteren bir hava taksi firması olarak Türkmen Havacılık A.Ş. 2015 yılında Bilen Havacılık Grup firmaları arasına girmesiyle birlikte, faaliyet alanına uçak işletmeciliğini de eklemiştir.

Türkmen Havacılık filosunda 2008 yılı Bombardier üretimi LearJet 60 XR model 7 yolcu kapasiteli , 2004 yılı Bombardier üretimi Global Express model 16 yolcu kapasiteli, 2001 yılı Bombardier üretimi Challenger 604 model 12 yolcu kapasiteli, 2001 yılı Bombardier üretimi Challenger 604 model 10 yolcu kapasiteli, 2001 yılı Dassault Falcon üretimi Falcon 2000 model 10 yolcu kapasiteli iş jetleri bulunmaktadır.

Son zamanlarda havayollarının getirdiği kısıtlamalar ve genel güvenlik prosedürleri, özel uçak kiralama taleplerinin artışını sağlamıştır. Bu bağlamda, Türkmen Havacılık, işletmesindeki uçak çeşitliliği ile tüm taleplere konforlu bir şekilde servis sağlamaktadır.

Uzun yıllardır Türkiye’de temsil, gözetim, yönetim hizmeti veren Bilen Havacılık ile Türkmen Havacılık arasındaki bu birliktelikle; Türkiye’de uçak işletme, uçak kiralama, uçuş operasyon ve uçuş destek hizmetlerinin tek bir merkezden sağlandığı ilk ve tek hizmet sağlayıcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.