Türkiye’den ABD’nin mektubuna yanıt!

Türkiye’den ABD’nin mektubuna yanıt!

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada “ABD Savunma Bakan Vekili Shanahan’ın mektubuna bugün itibarıyla Milli Savunma Bakanı tarafından cevabi mektup gönderildi.” denildi.

Milli Savunma Bakanlığı, ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan’ın mektubuna, bugün itibarıyla cevap gönderildiğini açıkladı.

Bakanlık’tan yapılan açıklamada şöyle denildi:

ABD Savunma Bakan Vekili Shanahan’ın mektubuna bugün itibarıyla Milli Savunma Bakanı tarafından cevabi mektup gönderildi.

(Akar’ın Shanahan’a cevabi mektubu) Müttefiklik ruhuna uygun olmayan üslup ve yaklaşımdan duyulan rahatsızlık yeniden vurgulandı.”

(Akar’ın cevabi mektubu) Karşılıklı saygı ve dostluğa dayalı bir şekilde diyaloğun sürdürülmesinin ve sorunlara uygun bir çözüm bulunmasına yönelik çalışmalara devam edilmesinin önemi ifade edildi.

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
yanıta gel

Üslup müttefiklik ruhuna uymuyorsa neden karşılıklı saygı ve dostluğa dayalı bilmem ne diye cevap veriliyor? Verin ağızlarının payını,verebiliyorsanız tabii. Yoksa tribüne oynamayın,boşa üflemeyin.

erdem

müttefiklik ??? hangi muttefik pkkya verdikleri silahlarla bizim askerlerimiz sehit edilmedi mi ? ayni durumu biz yapsaydık ajanlari icin butun ulkeye yaptirim uygulamakla tehdit ettiler.. ve dayanamadik aldılar… bence bosa konuşuyoruz…kime ne anlatıyoruz basliklar amerika bizden korkuyor basliklarina devam 🙂

Serdar

Bi cisim yaklaşıyor.