Turkish Cargo, ‘Logitrans 2018’ fuarına katıldı

Turkish Cargo, ‘Logitrans 2018’ fuarına katıldı

Turkish Cargo, Türkiye’nin en kapsamlı taşımacılık ve lojistik fuarı ‘Logitrans’ kapsamında, iş ortakları ve etkinlik katılımcılarıyla bir araya geldi.

Küresel hava kargo pazarındaki başarılı performansı ile dünyanın en iyi 5 hava kargo markasından biri olma hedefine ilerleyen Turkish Cargo, Türkiye’nin en kapsamlı taşımacılık ve lojistik fuarı ‘Logitrans’ kapsamında, iş ortakları ve etkinlik katılımcılarıyla bir araya geldi. 14-16 Kasım tarihleri arasında 20 ülkeden 136 firmanın katılımıyla İstanbul’da gerçekleşen fuar 50 ülkeden 14 bin ziyaretçiyi ağırladı. Turkish Cargo’nun, dünyanın 122 ülkesine sunduğu hizmetlerini tanıttığı standı ve Türk Hava Yolları Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Turhan ÖZEN’in konuşmacı olarak yer aldığı, “2023 Vizyonuyla Hizmet İhracatında Lojistiğin Yeri – Fırsatlar ve Riskler’’ paneli katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Bayrak taşıyıcı hava kargo şirketinin dünya çapında sergilediği başarılı performansı fuar kapsamında düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri’nde de “Uluslararası Hava Yolu Taşıyıcısı” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Ödül töreni fuara ilgi gösteren; kargo acenteleri, havalimanı ve liman otoriteleri, lojistik dernekleri, otomotiv üreticileri ve bilişim servisi sağlayıcılarının katılımı ile gerçekleşti.

Global hava kargo markası Turkish Cargo, Türk Hava Yolları’nın 305 noktaya ulaşan geniş uçuş ağına ek olarak 86 destinasyona direkt kargo uçuşu gerçekleştirerek başarılı operasyonlarını sürdürüyor.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.