Türk Hava Yolları'ndan Ücretsiz WiFi Hizmeti! Yeni Crystal Business Sınıfı Tanıtım Lansmanı 28 Mayıs'ta. Avustralya'ya Aktarmasız Uçuşlar Ne zaman Başlıyor?

Türk Hava Yolları’ndan Ücretsiz WiFi Hizmeti! Yeni Crystal Business Sınıfı Tanıtım Lansmanı 28 Mayıs’ta. Avustralya’ya Aktarmasız Uçuşlar Ne zaman Başlıyor?

 1. Türk Hava Yolları, Tüm Yolculara Ücretsiz WiFi Erişimi Sağlıyor!
 2. Yeni Crystal Business Sınıfını Tanıtımı Lansmanı 28 Mayıs’ta
 3. A350’ler İle Türk Hava Yolları, Avustralya’ya Aktarmasız Uçuşlara Ne zaman Başlıyor?

Türk Hava Yolları, business class’ta 1A koltuğundan ekonominin son sırasına kadar tüm yolcularına ücretsiz WiFi erişimi sağlama kararı aldı. Melbourne’deki açılış uçuşunun ardından açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Profesör Ahmet Bolat, “Çok kısa bir süre içinde, bir yıl içinde, tüm yolculara ücretsiz internet sağlayacağız” dedi.

Havayolu şirketi, şu anda uçak içi internet hizmetinin büyük bir kısmını Panasonic Avionic ve Anuvu tarafından sağlıyor. Ancak, Bolat, şirketin yeni bir internet sağlayıcısı seçmek için bir “ihale sürecinde” olduğunu belirtti ve Inmarsat, Elon Musk’ın Starlink’i ve yeni Turkcell-Sateliot ortak girişimini örnek gösterdi.

Türk Hava Yolları’nın şu anda çeşitli WiFi teklifleri sunduğu biliniyor. Örneğin, Miles&Smiles ödül programında Elite veya Elite Plus statüsüne sahip business class yolcuları sınırsız internet erişiminden yararlanırken, diğer business class yolcuları 1GB sınırına tabi tutuluyor. Ekonomi sınıfındaki yolcular ise Miles&Smiles statülerine bağlı olarak sınırsız mesajlaşmadan 400MB’a kadar tam İnternet erişimine sahip oluyor.

Türk Hava Yolları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Bolat, “Tamamen ücretsiz internetten bahsediyorum” diyerek herkes için daha yüksek kapasiteli ve daha hızlı internetin, business class ve ekonomi sınıfı için kaliteli bir ürün olacağını belirtti.

Türk Hava Yolları’nın Yeni Crystal Business Sınıfı 28 Mayıs’ta Tanıtılacak

Türk Hava Yolları, Boeing 777 ve Airbus A350-1000 filoları için özel olarak tasarlanan Crystal business sınıfının 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek lansmanını duyurdu. Yönetim Kurulu Başkanı Profesör Ahmet Bolat, bu yeni sürgülü kapılı süitlerin geniş alan, özel depolama ve kişisel hizmet sunacak bir konsepti benimseyeceğini belirtti. Bu hamle, şirketin müşterilere üst düzey konfor ve lüks bir deneyim sunma vizyonunu pekiştiriyor.

Ayrıca, Türk Hava Yolları’nın ultra uzun menzilli A350 uçaklarının 2026 yılı sonunda İstanbul’dan Avustralya’ya aktarmasız uçuşlara başlaması planlanıyor. Bu, havayolu şirketinin küresel ağını genişletme ve müşterilere daha fazla doğrudan uçuş seçeneği sunma stratejisinin bir parçası olarak öne çıkıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 2 ay önce

  THY hic vakit gecirmeden A350-1000 ucaklari 2027 yilina kadar kiralayip bir an evvrel Melbourneneye aktarmasiz ucuslarina baslamasi lazim. Boylece hem A350-1000 modelini filoya erken katip hemde Avustralya pazarina gucunu ortaya koyup otorotusunu gostermis olur.

2 Yorum

 1. 2 ay önce

  THY hic vakit gecirmeden A350-1000 ucaklari 2027 yilina kadar kiralayip bir an evvrel Melbourneneye aktarmasiz ucuslarina baslamasi lazim. Boylece hem A350-1000 modelini filoya erken katip hemde Avustralya pazarina gucunu ortaya koyup otorotusunu gostermis olur.

  • 2 ay önce

   Direct uçuşlara izin verilmeyecek, Luftahsansa dan Emirates e, Etihad dan China nin tum Eastern Southern havayollarından Singapore havayollarına, Qatar Airways den Qantas a hepsi özel emeklerini sergileyerek buna engel olacaklar.

   Cevapla